• Свеж
Neutrik Слични NC5MXX NC5FXX Neutrik Машки Женски 5Pin XLR Конектор со 3 КОМПЈУТЕРИ NC5MXX & 3 ЕЕЗ NC5FXX

Neutrik Слични NC5MXX NC5FXX Neutrik Машки Женски 5Pin XLR Конектор со 3 КОМПЈУТЕРИ NC5MXX & 3 ЕЕЗ NC5FXX

Оценка на посетителот:
DEN 720.00
DEN 641.00 -11 %

Стока
Во продавницата


Количина : 6 Компјутери / многу Состојба : Brand New ROHS - 100% сосема Нов и Добар Квалитет. - 100% добар пакет и брза испорака. - 100% 5 pin материјал е бакар, и 5 pin никел позлатен - 100% обезбедување на квалитет на Фабриката за директно снабдување. Се користи за да се поврзете DMX осветлување тела и аудио опрема, Направи на тешки-должност материјал, колор-код капа за мулти изберете , Различни тело заврши и капа материјал за разни апликација Забелешка : производи без ЛОГО.

Карактеристики на производот

Број На Модел На:
XLR

Поврзани производи

Трговија на големо цена,со Бесплатен превозот(240pcs)38mm кристално јасно светилка делови/ кристал лустерот pendant,кристално

5798.40 -10 % DEN 5219.00

Трговија на големо цена,со Бесплатен превозот(240pcs)38mm кристално јасно светилка делови / кристал лустерот

Ново

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.