• Свеж
LZHLQ Жените Ѓердан Гроздобер Изјава Ѓердани Приврзоци Бохемија Накит Етничка Tassel Ѓердан Жени

LZHLQ Жените Ѓердан Гроздобер Изјава Ѓердани Приврзоци Бохемија Накит Етничка Tassel Ѓердан Жени

Оценка на посетителот:
DEN 218.40
DEN 181.00 -17 %

Стока
Во продавницата


ЃЕРДАНИ ОБЕТКИ НАРАКВИЦИ БРОШЕВИ
S HAIRWEAR
Телото Накит Anklets ПРСТЕНИ
Нога Синџир
Item Type Ѓердани парична Казна или Модата, Модниот Бренд Име LZHLQ Метали Тип Цинк Легура Род Жени Ѓердан Тип Pendant Ѓердани Класичен Стил Синџир Тип Link Синџир Материјал Метал Број на Модел на 16 KJ-D108 Формашема Круг Pendant Големина 5.7*13 cm Функција никој Компатибилност никој Тежина 80g Продолжен синџир 5 cm Цел Обработка на Време Ќе пак добро и испрати рок од 48 часа Превозот Цел повеќе од 130$ бесплатен превозот од DHL Fedex Ние Прифати продажба на Мало трговија на Големо Dropshopping Прилагодено ОЕМ Пакување Хартија торба Боја Како на Сликата Покаже Шема Долго геометрија +сина камен+ синџир tassel Материјал Цинк Легура + Акрил + Rhinestones

Карактеристики на производот

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Синџир Тип:
Линк Синџир
Бренд Име:
LZHLQ
Стил:
Класичен
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Број На Модел На:
16KJ-D108
Обликотшема:
Круг
Метали Тип:
Цинк Легура
Пол:
Жените
Материјал:
Метал
Pendant Големина:
5.7*13 cm
Компатибилност:
Никој
Функција:
Никој
Тежина:
80g
продолжен синџир:
5 cm
Процесирање на нарачката време:
ќе пак добро и испрати рок од 48 часа
превозот:
Цел повеќе од 130$,бесплатен превозот од DHL,Fedex
Ние Прифаќаме:
Трговијата на мало,трговија на Големо,Dropshopping,Изменуваат,ОЕМ
Пакување:
хартиена кеса
Боја:
Како се покаже слика
Шема:
Долго геометрија +сина камен+ синџир tassel
Материјал:
Цинк Легура + Акрил + Rhinestones

Поврзани производи

Ново

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.