• Свеж
10pcs DIY Lockets Pendant За Жените Ароматерапијата Накит за Подарок рачно изработени Етерично Масло Diffuer Ѓердан Со Був Шарм XSH-155

10pcs DIY Lockets Pendant За Жените Ароматерапијата Накит за Подарок рачно изработени Етерично Масло Diffuer

Оценка на посетителот:
DEN 1104.00
DEN 662.00 -40 %

Стока
Во продавницата


7166204472995608 од Суштинско значење locket US $ 4.20 /парче US $ 4.20 /парче US $ 2.99 /парче US $ 2.99 /парче US $ 2.99 /парче US $ 2.99 /парче US $ 21.00 /парче US $ 21.00 /парче US $ 4.99 /парче US $ 3.99 /парче US $ 3.99 /парче US $ 4.99 /парче US $ 4.99 /парче US $ 4.20 /парче US $ 4.20 /парче US $ 4.20 /парче US $ 4.20 /парче US $ 4.20 /парче US $ 4.20 /парче САД $ 4.20 /парче US $ 4.20 /парче US $ 4.20 /парче US $ 4.20 /парче US $ 4.20 /парче US $ 4.20 /парче US $ 4.20 /парче US $ 4.20 /парче US $ 4.20 /парче
Надградба на 30мм Круг Сребро Diffuser Lockets Со Був Шарм Essentiol Масло Diffuser Ѓердан Ароматерапијата Накит За Жените Божиќ Подарок

Карактеристики на производот

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Должина:
70cm
Метали Тип:
Цинк Легура
Обликотшема:
Круг
Пол:
Жените
Стил:
Романтични
Материјал:
Метал
Синџир Тип:
Линк Синџир
Број На Модел На:
XSH-155
Pendant Големина:
30мм
Pendant тип:
locket
ѓердан синџир должина:
70cm
Ѓердан МАТЕРИЈАЛ:
Легура

Поврзани производи

Ново

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.