• Свеж
IJP0033 2 Различни Арома Diffuser Ѓердан Парфем Жените Прозрачна Ароматерапијата Етерично Масло Locket Ѓердан Со 12 Чувствува Влошки

IJP0033 2 Различни Арома Diffuser Ѓердан Парфем Жените Прозрачна Ароматерапијата Етерично Масло Locket Ѓердан

Оценка на посетителот:
DEN 192.00

Стока
Во продавницата


Dongguan Импресивен Накит
Детали За Производот
* Free Гравирање,Cutome Дизајн
*Трговија на големо 1/5pcs или повеќе,контактирајте со нас
* 100% Сосема Нов Накит
*Функции : се Овозможува да се стави голема количина на пепел во внатрешноста ,со Висок Степен на Домот нс Погребот Casket .
*Сите наши Накит Имаат Квалитет Gurantee .

Производ Пакет
Накит Одржување
Ја/Реконструкција/Попуст
Можете да добиете 100% Полн со пари се вратат ако следниве cituation се случи . Контактирајте со нас за замена
или добие целосна наплата . ние нема да наплаќаат за било кој вид на услуга .
(Нормално ,може да Има одложување на стоката во текот на топла продажба сезона или празници ,па ве молиме контактирајте со нас
за помош, и да биде трпение за чекаат уште една недела, кога не сте го добиле вашиот пакет .)
1.Пакет се изгуби за време на породувањето .
2.Стоки оштетени за време на пренос, контактирајте со нас .
3.Купувачот не е задоволен со стоки.
По Продажба И Повратни Информации
Ние ги цениме вашите повратни информации доколку вашиот сте задоволни со нашата служба,ве молиме да го оценувате деталите на трансакцијата(Детали Продавачот Оценка) од Ali Express со "Совршен 5 Ѕвезди",и ни позитивни повратни информации.
Ако имате било какви прашања или проблеми,ве молиме контактирајте со нас, прво,фала многу.
Контактирајте Со Нас
Ако има голема цел,и сакате да имате chaep цена.Можете да контактирате со нас,можеме да зборуваме повеќе детали.
*Whatsapp : +8613713035343
*Трговија Менаџер : cn1519516912hosc

Карактеристики на производот

Метална боја:
срцето, круг
Главниот Камен Боја:
pendant само, pendant со синџир
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Бренд Име:
impressjewelry
Стил:
Симпатична/Романтичен
Обликотшема:
Цвет
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Синџир Тип:
Змија Синџир
Пол:
Жените
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Материјал:
Метал
Pendant Големина:
за 30мм
Број На Модел На:
ijp0032 ijp0033
Функција:
Етерично Масло Diffuser Locket

Поврзани производи

Ново

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.