• Свеж
Триаголник Железо pendant светла Креативни дневна соба и спалната соба кафе играчки, облека продавница осветлување pendant светилки ЗА

Триаголник Железо pendant светла Креативни дневна соба и спалната соба кафе играчки, облека продавница осветлување

Оценка на посетителот:
DEN 3839.52

Стока
Во продавницата


Добредојдовте на нашиот осветлување продавница.
Ние внимателно ќе ги тестираат на секој елемент пред пратката.
Обезбедување на квалитет!
Дај ми ги сите мои најмили клиенти.
Информации за производот Преглед :
[Боја] : црна и бела (како што е прикажано)
[Главен материјал] : железо
[Извор на светлина] : E27 (не содржи извор на светлина)
[Главната технологија] : висока температура на боја
[За] : дневна соба, ресторан, бар и така натаму
[Напон] : 90 V-260 V (ние ќе брод во зависност од вашата земја)
Size SEE ПОДОЛУ

Карактеристики на производот

Тип На Објект:
Pendant Светла
Гаранција:
A
Бренд Име:
WINZSC
Стил:
Современа
Напон:
90-260V
Место:
Хотел, Сала,Студија,Салон,Господар Спална соба,други спални соби
Примена:
Foyer
Број На Модел На:
A
Извор На Енергија:
AC
Техника:
Перфориран
Тело Материјал:
Железо
Инсталација Тип:
кабелот pendant
Абажур Боја:
Црна,Бела
База Тип:
E27
Осветлување Област:
10-15square метри
Е dimmable:
No
Материјал:
Метал
Извор На Светлина:
Блескаво Светилки
сертификација:
CCC
Број на извори на светлина:
1
Е Светилки Вклучени:
No
Тип На Објект:
Pendant Светла

Поврзани производи

Ново

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.