• Свеж
CHINAZP Фабрика 2yards/многу 80G/Парче Фантастична DIY Декорација Обоена Темно Сина Турција Chandelle Пердув Boas и Scarfs

CHINAZP Фабрика 2yards/многу 80G/Парче Фантастична DIY Декорација Обоена Темно Сина Турција Chandelle Пердув

Оценка на посетителот:
DEN 468.00

Стока
Во продавницата

Овие меки boas се направени од мали турција пердуви.Име на производ : Турција chandelle boas
2.
Кога сте го добиле boas, ве молиме да се откажам од нив во вашиот дом за 2-3 дневна.
CHINAZP Фабрика 2yards/многу 80 G/Парче Фантастична DIY Декорација Обоена Темно Сина Турција Chandelle Пердув Boas и Scarfs
1.914 M) на 80 грам Топла Розова Турција Chandelle Пердув Boas.00
Забелешка : ако ви треба ние да ви помогне да се направи сертификат за вашата нарачка,ве молиме директно место цел во прво време,но немојте да плаќаат пари,и да контактирате со нас преку trademanager или оставете порака на вашиот налог за сертификат си сакал,тогаш ајде да го ревидира цена за вас,тогаш ќе плаќаат за тоа,ви благодариме!
.00
3) ОРИГИНАЛНИОТ СЕРТИФИКАТ : US$50.Фабриката име : Yiwu ZP Занаети Co.Продавницата за веб-страница :
12.Залиха : Да
8.00
2) КАДЕЊЕ/ДЕЗИНФЕКЦИЈА НА СЕРТИФИКАТОТ : US$50.
Ви благодариме за гледање.
СЕРТИФИКАТ :
1) ЗДРАВСТВЕН СЕРТИФИКАТ : US$50.
Тие ќе станат меки и убави. Можете да ги користите овие boas за costuming, украсување, моден додаток, сцена и театар.Материјал : Турција пердуви
3.Бренд име : CHINAZP
11.
Трговија на големо и масовно купување е на располагање по барање.Тежина : Околу 80gram/парче
6.Ви благодариме!
Овој оглас е за 2yards (1yard=0. Тешка тежина боа ви дава целосни изглед без додавање на многу дополнителни трошоци. Забелешки : Било бои може да биде обоена, повеќе избор ве молиме посетете ја
Забелешки :
Поради долги транспорт, на пердувите може да се протнат заедно.Големина : 2yards/многу
5.Пакување : 2yards/color/многу
7.Фабриката сајт : www.Боја : Темно Сина
4.
Chandelle boas може да се намали без разрешница како пердуви се пораби на памук кабелот.

Карактеристики на производот

Шема:
Обоена
Број На Модел На:
ZPF0055-80G-Темно Сина
Материјал:
Турција Пердув
Име на производ:
Темно Сина Турција Chandelle Boas
боја:
темно сина
Тежина/Големина:
Околу 2yards и 80gram по парче
Пакување:
2yards/color/многу
Фабриката Име:
Yiwu ZP Занаети Co., Ltd
Фабриката веб-сајт:
www.ywgy.cn
Продавницата за веб-сајтот:
www.aliexpress.com/store/200193
Trademanager ID:
cn1000610506

Поврзани производи

Ново

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.