• Свеж
Пинк Фламинго Перница Опфаќа Моделот Дома Декор Градина Троседот Во Дневната Соба И Седиште Памук, Лен Плоштадот Перница Случај Плоштадот Дома Текстил

Пинк Фламинго Перница Опфаќа Моделот Дома Декор Градина Троседот Во Дневната Соба И Седиште Памук, Лен Плоштадот

Оценка на посетителот:
DEN 239.52
DEN 168.00 -30 %

Стока
Во продавницата

Ве Молиме Да Користите Шопинг Кошничка За Да Додадете Стоки, Поголема Цел, Поголем Попуст!!!!!
1.
ЗАБЕЛЕШКА : Добредојдовте На Големо И Прилагодување 3 D Печатење Перница Капак. Во светот превозот. Ние само брод да се потврди цел адреси. Услуга транзит време е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Производ Детали Слики
Ние сме една фабрика. Ако не сте добиле вашата нарачка по истекот на 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Шема од една страна, беж боја, од друга страна. Внатре додатен НЕ е вклучена. Ние ќе трага на вашата цел и се вратам на вас како е можно поскоро. Невидливи патент на дното на осигурување. Ние секогаш се придржуваат до најдобрите производи и услуги за вас и вашите пријатели. Транзит време може да се разликува, особено за време на сезона. Каде што ќе купат производите на компанијата имаат проблеми со квалитетот, ве молиме да се земе слики на нас по приемот во рок од седум дена, ќе се ре-испратете бесплатен вашиот омилен производ, кој е нашата заложба. Вашата цел адресата мора да одговара на вашиот превозот адреса. Време На Испорака :
. Нашата цел е задоволството на клиентите!
7.Сите перници се рачно изработени, не може да се 1-2cm отстапување постои. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка. (Освен некои земји и APO/FPO)
2.Ве молиме да се потсети дека поради светлосни ефекти, се следи светлината контрастот и слично, може да има и некои мали разлики во тон на боја на веб-сајтот е фото и вистинскиот објект.

Карактеристики на производот

Големина:
45X45cm
Употреба:
Стол,Автомобил,Седиште,Украсни
Број На Модел На:
A0477
Техника:
Рачно изработени
Обликот:
Плоштад
Стил:
Обична
is_customized:
Yes
Материјал:
Лен / Памук
Шема:
Печатени
Шаблон Тип:
Животните
Бренд Име:
Mycojines
Употреба:
Bookcase
Материјал/Материјал во боја:
Полиестер Лен/Беж
Поддршка:
Се прилагодите,на големо,dropshipping
Големина:
17.7*17.7 inch and 11.8*19.69 inch
ОТВОРЕТЕ:
невидливи патент
Use1:
Декоративни,Столот,Подот,Постелнина,Партија,Бар
Use2:
Божиќ,Дома,Хотел,Столче
Тип:
Перница Маска,Перница Маска,Седиште Перница Маска
внатрешна:
Не пополнување
Модел 1:
Цртан филм пинк фламинго црна устата бели линии сина дното
Шема 2:
Геометриски црно-бели сива trilateral зелена polka точки

Поврзани производи

Ново

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.