• Свеж
Rhodesian Ridgeback Куче перница опфаќа декоративни перница опфаќа за троседот Перници Животинско кучиња pillowcase перници покрие дома деко

Rhodesian Ridgeback Куче перница опфаќа декоративни перница опфаќа за троседот Перници Животинско кучиња pillowcase

Оценка на посетителот:
DEN 383.52
DEN 230.00 -40 %

Стока
Во продавницата

Ве молиме имајте на ум дека во времето на купување.2 во) ве Молиме да се мијат овие опфаќа sepapately на други облека. [Внимание] : проекти вклучуваат исполнува и не се пополни две опции.
Обезбеди сите видови на превозот метод за различни земји.
Ве молиме имајте во предвид : Мажите направени дефекти не се гарантира , како што се на штета по употребата , вода demage и така натаму . Можете да контактирате со оставање на порака на aliexpress или e-mail на нас Ние ќе ви одговори на пораки во рамките на 24hours на работен ден , во рок од 36 часа за викендот
Вашата поддршка и доверба е најголем поттик за нас : Ако не сте задоволни со нашата објекти и услуги , ве молиме љубезно да потрае неколку минути да се остави позитивни повратни информации со 5 ѕвезди , ние со задоволство ќе го стори истото за вас, Ако сте незадоволни со нашите објекти и услуги , ве молиме не двоумете се да контактирате со нас за да добиете подобро решение пред да остави негативни повратни информации, ние ќе се обидеме потрудиме да ви обезбеди beest услуга . [Print] : печатени страна, напред, назад е чиста коноп боја. Подолу е проценка испорака брзина за вашиот референца, ви благодариме !
Ако вашата нарачка вредност надминува US $200 , ќе им понуди бесплатни DHL ,Fedex или Aramex било брза испорака на услугата . Машина перат. Ако сакате да ја размена на неисправни или погрешно превозот предмети , можете да направите како оваа : Step1) E-mail на нас во рок од 7working дена или разговор со нас од страна на Трговија Менаџер Step2)Испрати фотографии до нас за проблемите на предмети или нешто друго детали Step3)се Врати ставки за да ни со следење на број , а потоа ние ќе испорака право објект до вас веднаш .

Карактеристики на производот

Големина:
35X35cm Cushion case, 35X35cm Cushion, 45X45cm Cushion case, 45X45cm Cushion, 55X55cm Cushion case, 55X55cm Cushion
Употреба:
Стол,Седиште,Автомобил,Украсни
Обликот:
Плоштад
Стил:
Обична
Број На Модел На:
перница покрие 45cmx45cm(18x18)
Техника:
Ткаени
is_customized:
Yes
Материјал:
Лен / Памук
Шема:
Печатени
Шаблон Тип:
Животните
Печати Опис:
бела површина е беж,не чиста бела
Пополнување инструкции:
(Перница случај Нема филер)(Перница Имаат додатен)
estilo:
Moderno
Без разлика дали тоа е пренослив и перат:
Пренослив и Перат
Возрасна Група:
Возрасни лица
Preenchimento:
Памук
Тип:
Перница /Перница Маска
Печати Област:
Предната страна печатени, празно задната страна
совети:
Да се избегне продолжување на изложеност на сончева светлина
Одржување:
Висат да се исуши, да се избегне триење и присилува

Поврзани производи

Ново

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.