• Свеж
ТОПЛА Плоштадот шарени Дома Перница Декоративни мека седиште за во автомобил Опфаќа лен геометрија Различни бран чиста одговараат на перница almohada N(336)

ТОПЛА Плоштадот шарени Дома Перница Декоративни мека седиште за во автомобил Опфаќа лен геометрија Различни бран

Оценка на посетителот:
DEN 239.04
DEN 163.00 -32 %

Стока
Во продавницата


ТОПЛА Плоштадот шарени Дома Перница Декоративни мека седиште за во автомобил Опфаќа лен геометрија Различни бран чиста одговараат на перница almohada N(336)
Опис : перница маска е направена од Памук Ткаенини,со една добра пропустливост,На перница поклопецот е прифатлива,издржливи и ефективни.
кој изгледа повеќе уметнички и може да не спречи од гребење. Памук &Полиестер Ткаенини е исто така еден вид на меки материјали,
кој ви даде удобен живот.
Покрај тоа,убава модел изгледа повеќе елеганција и врвот одделение.
Карактеристики :
1. Висок Квалитет
2. Моден дизајн,шарени и прекрасни модели декорирате вашиот дом повеќе фантастична
3. Издржливи и отпор soiling,лесен за чистење
4. Удобно и Мека, тоа ќе направи да имаат добар одмор
5. Добра Пропустливост
6. Милувам, за дома, спална соба, соба, канцеларија, кафуле, итн.
Спецификација :
Материјал : Памук & Полиестер
Големина : Плоштадот : 45 CMX45 CM
Модел : како на сликата прикажани
Боја : Мулти-боја(како на сликата прикажани)
Боја : Мулти-боја(како на сликата прикажани)

Карактеристики на производот

Големина:
450mmx450mm L391
Обликот:
Плоштад
Употреба:
Декоративни,Седиште,Автомобил
is_customized:
Yes
Материјал:
Полиестер / Памук
Стил:
Жакард
Шема:
Печатени
Шаблон Тип:
Печати
Број На Модел На:
N(336)
Бренд Име:
Pumelo Дрво
Техника:
Nonwoven
Употреба:
Седиште,Декоративни,Чаир,Автомобил,almofadas decorativas
Големина:
45cmx45cm
Име:
capa де almofada
Шаблон Тип:
Игра на Престоли Троседот Декоративни перница покрива
боја:
како Слика
Обичај:
Yes
Стил:
Дома
клучни зборови 1:
Опфаќа лен
клучен збор 2:
Автомобил Опфаќа Лен
клучен збор 3:
мека седиште за во автомобил Опфаќа лен

Поврзани производи

Ново

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.