• Свеж
Leonardo DiCaprio Перница Покрие Обичај Памук, Лен Декоративни Перници Опфаќа Случај За Текстил Стол 45x45cm една страна A1017

Leonardo DiCaprio Перница Покрие Обичај Памук, Лен Декоративни Перници Опфаќа Случај За Текстил Стол 45x45cm

Оценка на посетителот:
DEN 239.52
DEN 175.00 -27 %

Стока
Во продавницата

Негативни повратни информации не може да го реши проблемот, треба да му кажете ни проблеми, Па ние може да го поправам и да бидете среќни.Ако не сте примиле пакетот рок од 60 дена, ве молиме ги споделите со нас, дека ние ќе ја за вас или наплата. Ако ви треба побрзо превозот услуга, како DHL, или ЕМС, ве молиме контактирајте со нас. Ако не сакате да се чека толку долго време, ве молиме да обрнете Express надомест или не го купат. Трговијата е прекуграничната , па тоа ќе биде потребно долго време за испорака, типичен време на пристигнувања од е меѓу 20-59 дена(различни област време на испорака е различен). ако ви треба обичај уникатен една, ве молиме испратете ни ја вашата омилена HD слики, нашиот тим на стручни лица може да прилагодено за вас бесплатно! Детали за производот Материјал : памук,лен. Ако сакате да ја смените вашата адреса, ве молиме промени во Али примање адреса ПРЕД да плаќаат. Ние само брод ставка на вашиот Али селектирани адреса стандардно. Ако сакате да го прилагодите вашиот имиџ, ве молиме контактирајте со нас за да се утврди дали сликата е доволно јасна. Вашиот позитивен фидбек е секогаш најдобар поттик и потврда за нашата работа, Ние би сакале да постојано подобрување на нашите производи и услуги; ако не сте задоволни со објектот или се изгуби на патот, и сакам да се остави лош повратни информации или отворен спор, ве молиме контактирајте со нас во времето.Тоа е zippered перница случај, со zippered отворање на страна. Повратни информации Ако имате примено со цел, ве молиме Потврдува дека стоката непроменети . Ние може да го прилагодите перница случај за вас.

Карактеристики на производот

Големина:
45x45cm one side
Употреба:
Болница,Хотел,Дома
Бренд Име:
xxihlive
Материјал:
Полиестер / Памук
тема count:
300TC
Ткаенина Count:
40
Број На Модел На:
A1017
Непристојни Слика:
No
одделение:
одделение А
Техника:
Ткаени
Функција:
Еко-Пријателски,Не-Токсични
is_customized:
Yes
Тип:
Декоративни Pillowcases
Шема:
Печатени
Шаблон Тип:
Печати
Сексуално Сугестивна:
No
Стил:
Модерна
Материјал:
Памук,Лен
боја:
Како се покаже слика
Обликот:
Плоштад
Со основни или не:
Само маска
Големина:
45x45cm
Употреба:
декоративни,постелнина,патување
Дел:
вратот,грбот
Печати:
Еден страна
Применливи Луѓе:
Универзална
Слика:
Leonardo DiCaprio

Поврзани производи

Ново

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.