• Свеж
Крпа уметност круг столче подлога перница круг столче круг перница столче подлога круг мат сунѓерот подлога плоштадот подлога

Крпа уметност круг столче подлога перница круг столче круг перница столче подлога круг мат сунѓерот подлога плоштадот

Оценка на посетителот:
DEN 720.00
DEN 662.00 -8 %

Стока
Во продавницата

Крпа уметност круг столче подлога перница круг столче покрие круг перница столче подлога круг мат сунѓерот подлога плоштадот подлога
Внимание :
1. Ви благодариме.
Повратни информации
Бидејќи вашето мислење е многу важен за нашиот бизнис развој, срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги.
Услови
Ако објектот е дефектен, ве молиме да не известите во рок од 3 дена од денот на испорака. Во врска помалку профит , ние нема't преземе целосна одговорност за губење. Ние ќе брод да ја стандардната адреса на ако не информира нас,и телефонски број е важно кога ќе го напуштите вашата адреса.обично тоа ќе чини околу 1 месец вашата земја испратено од Кина пост воздух пошта, но во топла продажба сезони (за време на некои посебни денови) тоа може да чини околу 2 месец. Ако се грижите за губење на парцела од CPAM, EMS или други couriers е предложено. Ние ќе работиме со вас да ги реши сите проблеми. Надевајќи се да имате на вашиот вид разбирање. И треба да плаќаат дополнителни такси превозот направени и предмети вратени треба да се чуваат во нивната оригинална состојба.
Сите предмети мора да бидат вратени во нивната оригинална состојба, со цел да се квалификува за враќање на парите или замена на стоката. Брзо и Безбедно превозот EMS(5~10days),UPS-от,DHL,итн(4~8days) ;
3. Купувачот се одговорни за било данок и/или должност обвинет од страна на својата земја.
Служат опис
1. Ако вие не може да чека толку долго ве молиме не го одржи редот. Било какви прашања ве молиме контактирајте со нас во прв пат. ние ќе ви одговори што е можно поскоро;
5.

Карактеристики на производот

Спецификација:
Round pad 30cm, Round pad 33cm, Round pad 35cm, Square mat 28x28cm, Square mat 30x30cm, Pad 35x25cm
Шаблон Тип:
Цврста
Шема:
Крпеница
Техника:
Рачно изработени
Обликот:
Круг
Возрасна Група:
Возрасни лица
Функција:
масажа
Стил:
Модерна
Unpick и Измијте:
Не Отстранлив и Перат
Тип:
Седиште Перница/Назад Перница
Пополнување:
Памук
Број На Модел На:
888
Употреба:
Седиште
Материјал:
Платно
Бренд Име:
SexeMara

Поврзани производи

Ново

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.