• Свеж
Само 130 кг Може да се Носат Пешачење Т Кошули за Мажи 1/4 Патент Отворено Т-маица Дише Брзо Сува Спорт Блузи 7XL 8XL Пешачење Кампување Tshirts

Само 130 кг Може да се Носат Пешачење Т Кошули за Мажи 1/4 Патент Отворено Т-маица Дише Брзо Сува Спорт Блузи

Оценка на посетителот:
DEN 1583.04
DEN 950.00 -40 %

Стока
Во продавницата

И Во Исто Време, Ние треба Вашата "Позитивни Повратни информации" За Поддршка на Нас .Испорака Дена
1) Aliexpress Стандард за Испорака : Тоа е стандардно Време ,И Тоа Трае Подолго Дена До Вашиот Desitation ,20-40 Работни Дена .Секој Пакет со Следење на Информации . Ние Ќе Ви Даде "Позитивни Повратни информации" Откако Ќе Го Потврди Приемот на Пратката. Така Ние Ќе Се Обидеме Потрудиме Да Се Реши Прашањето .Во Русија ,Вашиот Целосен Назив(Име,презиме вклучени ) Се Бара Според Политиката На Русија Post Office
3.
Услуга На Клиентите
10 : 00 часот до 18 : 00 часот (GMT+8) од понеделник До петок
10 : 00 часот до 15 : 00 часот (GMT+8) на Saterday
Сите се во нашата канцеларија е затворен во неделата и Јавни Кина Празници
Ние се извинуваме За Крајот на Одговорот за Време На Празници
. Ве молиме Доверба Во Нас,Ние ќе Ви Помогнат.
Само 130 кг Може да се Носат Пешачење Т Кошули за Мажи 1/4 Патент Отворено Т-маица Дише Брзо Сува Спорт Блузи 7 XL 8 XL Пешачење Кампување Tshirts
Подолу Информации За повикување Само,ве молиме да се спореди погоре големина водич да се избере она големина што ви треба.39 инчен,1inch повеќе или помалку Големина L Градите 96cm Должина 63cm Големина XL Градите, 100cm Должина 65cm Големина 2 XL Градите 104cm Должина 67cm Големина 3 XL Градите 108cm Должина 68cm Големина 4 XL Градите 112cm Должина 70cm Големина 5 XL Градите 118cm Должина 71cm Големина 6 XL Градите 124cm Должина 72cm XXS = Големина 7 XL Градите 130cm Должина 73cm XS = Големина 8 XL Градите 136cm Должина 74cm
Дише
Отпорно на гребење
Еластичноста
Купувачот Совети
Превозот И Обработка На Белешки
1.
Детали, ве Молиме Проверете со "Превозот и Плаќање" како што е Подолу Фото
2) E-Пакет : 7 - 15 Работни Дена ,Сад ,Германија ,Австралија,Канада.

Карактеристики на производот

Големина:
XXS, XS, L, XL, XXL, XXXL, 4XL, 5XL, 6XL
Блузи Тип:
Tees
Спорт Тип:
Кампување & Пешачење
Материјал Технологија:
x-руно
Материјал:
Полиестер
Бренд Име:
САМО СЕ ПРИКЛУЧАТ
Sleeve Должина(cm):
Краток
Одговара:
Се вклопува поголем од вообичаеното. Ве молиме проверете ја оваа продавница е големината информации
Шаблон Тип:
Крпеница
Пол:
Мажи
Година:
2018 нови
Сезоната:
Пролет лето Есен
Видови:
Голема големина голема големина плус големина
Funtion:
Еластичност Дише Брзо сува
Стилот Не:
LMM8902
Време:
20180321-20

Поврзани производи

Ново

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.