• Свеж
Фото Кабина Ничија Страна Свадба Декорација 34PCS CatGlass Материјали Маска Мустаќи за Забава Корист photobooth brithday партија услуги

Фото Кабина Ничија Страна Свадба Декорација 34PCS CatGlass Материјали Маска Мустаќи за Забава Корист photobooth

Оценка на посетителот:
DEN 156.00
DEN 148.00 -5 %

Стока
Во продавницата


Фото Кабина Ничија Страна Свадба Декорација 34 PCS Cat Glass Материјали Маска Мустаќи за Забава Корист photobooth brithday партија услуги
Сосема Нов и Висок Квалитет на Модата Креативен Дизајн За преземање на смешни слики со вашите пријатели и Голема забава на Свадби,Родендени,Забави,итн. Можете да ги напишете сите зборови на табла да се создаде своја сопствена фото реквизити. Можете да повторна употреба на објектот ако користите креда пишува на нив. Материјал : Картичка Одбор Боја : се Погледне на слики Пакетот Вклучува : 31pcs/set Фото Кабина Реквизити Информации : 1.Ве молиме овозможи 1-2cm грешка поради прирачник за мерење. 2.Боите може да имаат различни како разлика екранот,pls се разбере.

Карактеристики на производот

Број На Модел На:
HSD001174
is_customized:
No
Број на Компјутери:
12pcs

Поврзани производи

Ново

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.