• Свеж
ВЕРУВАМ во ПИВО Метал Знак Гроздобер Студ Алкохол, Пијалаци Плоча за Домашна Кујна Музика партија Ретро Постер оркестарот LJ4-1 Б1 20x30cm

ВЕРУВАМ во ПИВО Метал Знак Гроздобер Студ Алкохол, Пијалаци Плоча за Домашна Кујна Музика партија Ретро Постер

Оценка на посетителот:
DEN 335.52
DEN 211.00 -37 %

Стока
Во продавницата

За цел ПОВЕЌЕ од US$ 100, ние слободни брод преку курир EMS / DHL / ФЕДЕКС / ТНТ или на другите, и испорака ќе се земе за 3-15 работни дена. За погрешен ред, неисправни производи, стоки и оштетени за време на превозот, ние нудиме наплата или размена. Англиски јазик за комуникација е на располагање.8 инчи) Материјал : Метал Модел : Моделот на ЕДНА страна Инсталација : четири мали дупки на секој агол, може да се залепи со ноктите или лепак PDF каталогот е достапно за промет на големо со цел повеќе попуст. За нарачка ПОМАЛА од US$ 100, ние слободни брод преку нормална пост mail, и испорака ќе потрае околу 10-30 работни дена. Објектот ќе биде предаден во рок од 7 работни дена по уплатата примена. Ве молиме имајте предвид дека меѓународниот испорака е во голема мера зависи од различни земји " политиката и Царинските давачки.
Тоа може да потрае до 10 работни дена да се процесира вашата врати откако ќе го добиете вашиот производ. Ако тоа е друга адреса, ве молиме контактирајте со нас пред исплата. Ние ќе ве информираме на товарен лист број и веб-сајт за проверка по ред, се испраќаат надвор. Враќање превозот цена ќе биде на товар на купувачот.
Ве молиме да ни ја дадат позитивен фидбек. Ве молиме испратете фотографии на докажување. Ако имате било какви прашања, слободно контактирајте со нас. Ако не сте добиле цел на време, ве молиме контактирајте со нас веднаш, за понатамошна помош. Ви благодариме за вашето разбирање. Ве молиме да ја врати стоката во рок од 30 дена ќе се примени. Ве молиме контактирајте не за подетални информации
Царинските давачки ќе биде на товар на купувачот. Ние автоматски ќе го следат вашата адреса прикажана на Ali Express.

Карактеристики на производот

Големина:
20x30cm
Број На Модел На:
LJ4-1
Бренд Име:
YVEVON
Обликот:
правоаголник
Материјал:
Метал
Стил:
Медитеранот
Име:
Декоративни Метал Знак
група:
Пијалоци Плоча
Место:
Бар
Моден:
Пиво
Функција:
Партија
боја:
Црна
Локација:
хотел
Сезоната:
Зима
Предмет:
Бар
Употреба:
Свадба

Поврзани производи

Ново

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.