• Свеж
BOOMBLOCK 1pcs столче Опфаќа Бремени Бебе Безбедност Перница За Peugeot 307 206 Џип Форд Фокус 2 3 ФОЛКСВАГЕН Поло, Голф 4 5 7 Touran T5

BOOMBLOCK 1pcs столче Опфаќа Бремени Бебе Безбедност Перница За Peugeot 307 206 Џип Форд Фокус 2 3 ФОЛКСВАГЕН

Оценка на посетителот:
DEN 1139.04
DEN 911.00 -20 %

Стока
Во продавницата


Давање бремена на безбедност и удобност на времето на патување!
Љубовта на нејзиниот даде овој подарок!
Карактеристики :
1. уникатен и иновативен дизајн, сигурносен појас ќе ефикасно ќе бидат поправени во долниот абдомен, посигурни
2. животната средина мирис - бесплатно, високо еластична полиестер прстен дише ткаенина, пламен retardant
3. седиште со авион декомпресија технологија, обезбеди бремена мајка во текот на патувањето удобност и нула притисок
4. пренослив дизајн, погодно да се преземат, освен и миење фото :

Карактеристики на производот

Тип На Објект:
Појаси & Баласт
Објектот Ширина:
42cm
Специјални Функции:
Сигурносен Појас За Бремени Жени
Материјал Тип:
Најлон
Надворешни Тестирање И Сертификација:
BQB
Име На Модел:
AQDyunfu
Објектот Тежина:
100g
Објектот Должина:
42cm
Бренд Име:
BOOMBLOCK

Поврзани производи

Ново

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.