• Свеж
Трговија на големо KingWei 100PCS/МНОГУ двојна пат 18650 батерија полнач со автомобил полнач бесплатен превозот

Трговија на големо KingWei 100PCS/МНОГУ двојна пат 18650 батерија полнач со автомобил полнач бесплатен превозот

Оценка на посетителот:
DEN 32478.24
DEN 30529.00 -6 %

Стока
Во продавницата

Трговија на големо 100 PCS/МНОГУ двојна пат 18650 батерија полнач со автомобил полнач бесплатен превозот
Спецификација
Модел : CSLW006
Тежина : 135.3 g
Големина на : 9.5*5.3*4.2 cm
Кутија Големина : 14.2*7.7*5cm
Приклучок : приклучете НИ се
Боја : Црна
пакет : да
Текст : AC 100-240 V 50/60 Hz
Макс 150m A
Излез : наизменична СТРУЈА 4.2 V 600m Ah
Слики

Карактеристики на производот

Употреба:
Стандардна Батерија
Пакет:
Yes
Тип:
Електричен
Батеријата Број:
2pc
Интелигентни Полнење:
Yes
Број На Модел На:
CSLW006
Бренд Име:
kingwei
екран:
No
Брзо полнење:
Yes
is_customized:
Yes
Чашката Стандард:
US
Тип:
батерија полнач со автомобил полнач

Поврзани производи

Ново

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.