• Свеж
2 ПАРЧИЊА. Нова Батерија 18650 3.7 V 2000 mAh литиум-јонска батерија група за Светло копче Полнач за Мобилни Уреди / Банка

2 ПАРЧИЊА. Нова Батерија 18650 3.7 V 2000 mAh литиум-јонска батерија група за Светло копче Полнач за Мобилни

Оценка на посетителот:
DEN 384.00
DEN 230.00 -40 %

Стока
Во продавницата

7 V 2000m Ah Li-ion Батерија Модел : INR18650 3. (Освен за некои земји и APO / FPO)
По потврдување на уплатата
2 процесирање на нарачката во времето.2 V Cut-off празнење напон : 3. Услуга за време на испорака е предвидено од страна на превозникот и не вклучувајќи ги и викендите и празниците. Ако не сте добиле на стоки во рамките на очекуваниот датум на плаќање, ве молиме контактирајте со нас. Транзит време може да се разликува, особено за време на сезона.7 V литиум-јонска батерија Напон : 3.0 mm заштитена : НЕМА Материјал : Li-ion INR надополнување циклуси : најмалку 500 циклуси Опрема : светилка, headlamp, светло, светло светло, зелено ласерски, вентилатор, светло, факелот, ласерски покажувач, ласерски пиштоли, светлината оружје, течни vape, настани, проекти отстранлив механички режим,
1.0 V Капацитет од 2000 m Ah Големина : 18. Ако производот (s) е (yes) не се рекламира, ние ќе ги сноси сите превозот обвиненија. Прикажана фотографија не е вистински објект за повикување само. Ние само бродот за да се потврди цел адреса. Ограничена гаранција неисправни производи (со исклучок на оштетени и / или лош знак предмети).
парче
Батерија Тип : INR 18650 3. Вашата цел адресата мора да одговара на вашиот превозот адреса. Во СВЕТОТ. Ние ќе се врати на целосна наплата на победникот, по приемот на објектот во првобитната состојба, пакување со сите компоненти и додатоци кои се вклучени, по продажба на двете страни откажете трансакцијата. Треба да ни каже што недостатоци се и ни даде вашата цел број. Поради разликите во статус и слободно време, ние ќе изберете да брод вашата предмети од нашиот прв склад достапни за брз испорака.

Карактеристики на производот

Број На Модел На:
INR18650PH
Поставете Тип:
Само Батерии
Батеријата Број:
2 парчиња
Пакет:
Пакет 1
Бренд Име:
VariCore
Номиналниот Капацитет:
2000mAh
Тип:
Li-Ion
Големина:
65 * 18mm

Поврзани производи

Ново

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.