• Свеж
Тактички FastMag Пиштол FMP Gen3 Списание Торбичка Муниција Маг Holster Брзо Вчитување Брзо Маг за MOLLE ДРУГАРИ Систем

Тактички FastMag Пиштол FMP Gen3 Списание Торбичка Муниција Маг Holster Брзо Вчитување Брзо Маг за MOLLE ДРУГАРИ

Оценка на посетителот:
DEN 1879.68
DEN 959.00 -49 %

Стока
Во продавницата

45 cal списанија, вклучувајќи 1911 година. 1" web систем.
Гума MOLLE рака, може да го закачите на било MOLLE/П.
Брзо ослободување и лесно да се инсталира.Нема размена или се враќа ќе бидат прифатени за која било причина, освен горенаведените
испорака
1.Време на испорака : превозот време за време на Сезона ќе биде подолго од usua
 Случај&Feedbalck
1.
Има тесна на списанието да го задржи безбеден.
Маг останува безбеден без торбичка размавта, кука, маска или bungee.
Висока отпорност на полимер случај w/ анти-фрагментација.40 кал, единствен и двојно оџакот .За неисправни или погрешно објекти примени : Купувачи мора да го пријави на Продавачот во рок од 7 дена по примена на стоки.Ве молиме пополнете вашата адреса за испорака со контакт телефонски број,особено Русија купувачот,ве молиме потврдете го вашето име и презиме.
Го намалува reload циклус на време, мало пресврт привлекува списание надвор лесно и брзо ја превчитате. По признавањето од страна на Продавачот, објектот мора да се врати во рок од 7 дена од него.За размена на големини : Ние може да прифати размена на големини кои се предмет на нашата берза за достапноста.
Компатибилен со повеќето двојно оџакот 9mm, двојно оџакот . Вистински поштарина за враќање, како и трошоците за повторно испраќање на замена на објектот ќе се на товар на Продавачот.Ние сме посветени на вашиот 100% задоволството на клиентите. Никакви проблеми,ве молиме не двоумете се да не контактирате во прв пат пред да се ОТВОРИ СЛУЧАЈ напушти или Неутрални / Негативни Повратни информации, со помалку од 4 ѕвезди оценка, ние секогаш се обидуваме се потрудиме да се реши тоа за вас!
.

Карактеристики на производот

Бренд Име:
ВОЛКОТ НЕПРИЈАТЕЛОТ
Број На Модел На:
Списание Торбичка
Материјал:
abs пластика
Употреба:
Воена Фанови Колекција Војна-игра

Поврзани производи

Ново

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.