• Свеж
Allenjoy фотографија Бела позадина класичен се зголеми љубовта обичај дрво одбор нова позадина photocall прилагодите фото печатени

Allenjoy фотографија Бела позадина класичен се зголеми љубовта обичај дрво одбор нова позадина photocall прилагодите

Оценка на посетителот:
DEN 666.72
DEN 460.00 -31 %

Стока
Во продавницата

Особено забрзана,Обработени нарачка во рок од 24-48 часа и испраќаат. Значи, ако вие не може да го прифати,ве молиме да се купи со претпазливост.
Напомена : позадина заграда не е вклучена. Нашиот дизајнер ќе го направи рендерирање за вас, тогаш јас ќе ви испрати на рендерирање за да потврдите.Може да се прилагоди на секоја големина 4. Треба да се обезбеди висок квалитет на печатење датотека за нас. П : Како можам да се прилагодите на позадината не е на продажба? A : Можете да го испратите слики или идеи и големина сакате да ја нашата служба за корисници, и нашите дизајнери ќе се обиде да дизајн сличен позадина за вас. Дополнителни услуги,ве Молиме контактирајте со нас 1.Додавање на врвот/дното џеб или дупка 2.Пад на превозот 6. П : Како можам да ви испрати дизајн?(како да го прилагодите)? А : Што големината дали сакате? Можете да го испратите да ги прилагодите на информации тука.дон П : Е производ направен од хартија или ткаенина? Колку видови на материјал имаш? A : Нашата позадина е направен за клиентите. Полиестер Ако позадина е валкано,што може да се фрли ја во машина за перење. П : Може ли да се печати мојата сопствена слика или дизајн? A : Ние можеме да ви помогне да ги испечатите вашите сопствени слика.Резолуцијата најмалку 300dpi. Тенка-Винил Тенки (исто така трајни),меки,лесни,Лесно да се Свитка & Носат,поевтини и светлината од Полиестер платно,но се уште е tearproof,Така што е погодна за еднократна употреба(роденден),семејство фотографи Забелешка : истиот слика во различни монитори ќе се покаже на различни бои ефекти.Позадина може да биде персонализирана шаблон,додадете фотографии,менување на бојата/стил 5.

Карактеристики на производот

Големина (мм):
Пакет:
Yes
Тип:
Спреј Насликани
Стил:
Деца
Бренд Име:
Allenjoy
Број На Модел На:
Allenjoy
Материјал:
тенка винил
Пакет укината,валани контактирајте со нас:
[email protected]
Големина:
customize any size
кориснички:
име,датум,фрази,боја,моделот
се применуваат:
студио,фотографии, фотографии,забава,бизнис активност
Основен материјал:
тенка винил,полиестер
Винил Функција:
не може да перење,пеглање backface да се намали набори,затворен,евтини
Полиестер Функција:
мие,пеглање,нема набори,боја повеќе,навистина, отворено,професионални
Други Материјали:
Платно , Свила, Оксфорд ткаенина, ве молиме контактирајте со нас обичај
Друга Услуга:
Повеќе од 5 Парчиња=попусти+брза испорака слободни

Поврзани производи

Ново

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.