• Свеж
фото позадина големи mural фреско-живописот стил пејзажи позадина s за дневна соба mural хотел ѕид хартија

фото позадина големи mural фреско-живописот стил пејзажи позадина s за дневна соба mural хотел ѕид хартија

Оценка на посетителот:
DEN 707.04
DEN 495.00 -30 %

Стока
Во продавницата

Ве молиме бидете сигурни дека за да се дуплира вашата адреса пред завршувањето на вашата исплата. ве молиме да ни каже. Бидејќи многу мали димензии имаме 12 фиксна големина цел.4725 Квадратен метар ( Значи треба да се купи 8 компјутери )

Купувачите мора да се прочита : mural позадина цена : $ / метар квадратен.Времето за испорака зависи од дестинацијата и друг фактор. Позадина ќе добиете може да има некои брчки на тоа, или и двете цели, но тоа не ефект во потрага по лепење на ѕидот - Во моментов, неговата цена е 1 Квадратен,што може да се измери декорација на простор за првиот, тогаш знаете колку квадратни Mural дали би сакале да се шминка, конечно ве молиме забелешки вашите детали за големината Ширина__ __ __ CM, Heigh __ __ __CM, пред да плаќаат за тоа. Ние ќе ви даде се пресмета на правилен редослед количина и цената на најчесто поставувани ПРАШАЊА : купувачи наредено да ја напуштат.Ве молиме љубезно ве молиме да се разбере превозот време подолго од вашиот локален продавач Па нормално превозот време.
Материјал : Не-плетени mural
Wallpaper лепак не е вклучена, но може да се купат од хардвер вашата локална продавница.Русија клиент бара целосно име и презиме. Купат доволно ролни во време за да бидете сигурни дека тие доаѓаат од иста серија за да се избегне боја разлика. 1 квадратен метар = 1pcs. Ви благодариме!
Ве молиме имајте во предвид : 1 парче = 1 метар квадратен,ве молиме да ги погледнете повеќе внимателно, кога ќе се направи ред,и ни даде вие големина
Пример : на вашиот дом ѕид 3meters ширина и 2. Затоа, вашите повратни информации е од исклучително значење за нас. Ние ќе остави позитивни повратни информации да ви подоцна.

Карактеристики на производот

Димензии:
1m2
Употреба:
Администрација,Трговија,Рекреација,Апарати За Домаќинство
Функција:
Водоотпорен,Чад-Доказ,Влага-Доказ,Огноотпорни,Мувла Доказ,Soundproof,Звук-Апсорбирање,Топлинска Изолација,Анти-статички
Тип:
Текстилни Позадини
Полнење Единица:
Јуани/Ролна
Број На Модел На:
WT-062
Шема:
Yes
Материјал:
Дрво влакна позадина
is_customized:
Yes
Употреба:
дневна соба
Стил:
Европа
Текстилна Тапета Материјал:
Не-плетени
Површински Третман:
Печатени

Поврзани производи

Ново

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.