• Свеж
beibehang Сопствени 3d mural позадина Европски стил сликарство стереоскопски олеснување jade ТВ позадина спалната соба фото ѕид хартија 3d

beibehang Сопствени 3d mural позадина Европски стил сликарство стереоскопски олеснување jade ТВ позадина спалната

Оценка на посетителот:
DEN 1296.00
DEN 739.00 -43 %

Стока
Во продавницата

Нема ѕид налепници . Ширина x Висина = m = цел количество Забелешка : ве Молиме бидете внимателни 1 M2 цел. Има големина на информации. Ние ќе испрати Дописникот Стандард 12 фиксна големина. Бидејќи многу мали димензии имаме 12 фиксна големина цел. Ве молиме кажете ни информации најчесто поставувани Прашања : било која големина е општа шема? Yes (да).Купувачите мора да се прочита : Ѕид позадина цена : $ / метар квадратен.Благодарам u така многу. Не постер.

Карактеристики на производот

Употреба:
Администрација,Трговија,Рекреација,Апарати За Домаќинство
Функција:
Водоотпорен,Чад-Доказ,Влага-Доказ,Мувла Доказ,Soundproof,Звук-Апсорбирање,Топлинска Изолација,Анти-статички
Употреба:
Постелнината Соба
Тип:
Хартиените Тапети
Полнење Единица:
Јуани/Ролна
Стил:
Модерна
Шема:
Yes
Бренд Име:
beibehang
Материјал:
Дрво влакна позадина
Број На Модел На:
234
Површински Третман:
Печатени

Поврзани производи

Ново

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.