• Свеж
Дебела самолепливи анти-масло кујна влага кабинети мат водоотпорен подлога фиока налепници гардероба подлога Позадина се тркалаат дома декор

Дебела самолепливи анти-масло кујна влага кабинети мат водоотпорен подлога фиока налепници гардероба подлога

Оценка на посетителот:
DEN 617.28
DEN 617.00 -0 %

Стока
Во продавницата


Дебела гардероба мат влага-доказ фиока кабинети подлога трпезариска маса placemats кујна додатоци за декорација дома
1pcs = Должина : 500cm или 200cm,Ширина : 45см,е фиксна Ширина,Должина може да се зголеми.
Опис :
1.100% сосема нов и висок квалитет.
2.Многу корисна шкафот подлога лесно може да се намали, може да бидат поставени низ дома, со добра водоотпорен, dustproof, анти-масло ефект, добро заштитени предмети дома.
3.Без лепење, може да биде директно вметнат украси, лесен за употреба, светли бои.
Пакет :
1 x водоотпорен подлога

Карактеристики на производот

Димензии:
200cm x 45cm, 500cm x 45cm
Број На Модел На:
zuan150
Шема:
Флорални
Употреба:
Кујна
Функција:
Водоотпорен,Влага-Доказ,Мувла-Доказ
Тип:
Хартиените Тапети
Полнење Единица:
Јуани/Ролна
Функција:
Отпорен на вода,Формалдехид-бесплатно,Mildew Отпорни,Екстра Дебели,самолепливи,животната Средина Пријателски
Стил:
Модерна
Материјал:
Пластични
is_customized:
Yes
Бренд Име:
Halojaju
Површински Третман:
Печатени
Употреба:
Апарати за домаќинство
Изолација нечистотија подлога:
водоотпорен мат
не се лизга мат:
Фрижидер мат
Број На Модел На:
кујнски прибор
Објектот:
кујна мат
Употреба:
увеселителен парк,placemats
Функција:
Сместување
Се користи 1:
табела мат
Користете 2:
Дома Декор
Големина:
Wallpaper ролни
Име:
Ѕидот Налепници

Поврзани производи

Ново

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.