• Свеж
Европски Стил Луксузни Внатрешни работи Оркестарот Ѕид Мурали Позадина 3D Стерео Swan Свила Позадини Хотел Вила Дневна Соба Позадина Ѕидови

Европски Стил Луксузни Внатрешни работи Оркестарот Ѕид Мурали Позадина 3D Стерео Swan Свила Позадини Хотел Вила

Оценка на посетителот:
DEN 905.28
DEN 462.00 -49 %

Стока
Во продавницата

Ви благодариме !
Производот се покаже
Материјал availab ле
Слама Текстура Имитација На Кожа
3 D Врежана Водоотпорен Платно
Вистински Производ шоу
Ќе треба на овие алатки
.8 м во ширина и 1,6 m висина.Ние не сме одговорни за било царина.
Најчесто поставувани ПРАШАЊА 1 : Што е со големина на mural позадина ?
Ова е прилагодено mural позадина. Па ве молиме да ни кажете на вашите детали ѕид големина (ширина & висина).
Ако не се обезбедени ни вашиот ѕид големина во рок од 24 часа, ние ќе се прилагодите на mural позадина како на над стандардната големина.
Топло-продажба Најпопуларните, ве Молиме Кликнете На Сликата. Квадратни метри = Цел Количина
Област = 1.
Најчесто поставувани ПРАШАЊА 6 : тоа Е целата mural ?
Нема.86 м 2 , Па треба цел 3 метри квадратни.
Најчесто поставувани ПРАШАЊА 5 : Е mural позадина самолепливи ?
Нема. Ние продаваме страна метри квадратни, а не од страна на ролни.
Сепак обично ние ќе им помогне на купувачот да се изјасни пониска вредност за плаќање помалку данок или избегне да биде оданочен.
Најчесто поставувани ПРАШАЊА 7 : Како за данок ?
Било увозни давачки или такси се купувачите одговорности. Како да се цел тоа ?
Област = ширина x висина.
Најчесто поставувани ПРАШАЊА 2 : Што е материјал од mural позадина ?
Т тука се 4 материјал на располагање да ги изберат (S traw текстура / 3 D врежана / Имитација на кожа / водоотпорен платно). На mural позадина не е само-лепило.)
Често поставувани прашања. Не постои било лепак или испуштање во прав на задниот дел од тоа.
Опис
Точка Бр : BS66
4 Материјал достапни : 3 D Врежана / Слама текстура / Имитација на кожа / водоотпорен платно
Употреба : дневната соба / Спалната соба / Свадба Куќа / Дете Соба / Студија
Стил : Европски стил
Боја : Како на сликата sho wn
Големина : стандардната големина е како што е подолу
1 квадратен метар=140cm(H) x 70cm(W) (4'7" x 2'4") ft
2 квадратен метар=200cm(H) x 100cm(W) (6'7" x 3'3") ft
3 квадратен метар=220cm(H) x 140cm(W) (7'3" x 4'7") ft
4 квадратен метар=250cm(H) x 160cm(W) (8'2" x 5'3") ft
5 квадратен метар=280cm(H) x 180cm(W) (9'2" x 5'11") ft
6 квадратен метар=300cm(H) x 200cm(W) (9'10" x 6'7") ft
7 квадратен метар=330cm(H) x 210cm(W) (10'10" x 6'11") ft
8 квадратен метар=360cm(H) x 230cm(W) (11'10" x 7'6") ft
9 квадратен метар=380cm(H) x 240cm(W) (12'5" x 7'10") ft
10 квадратен метар=400cm(H) x 250cm(W) (13'1" x 8'2") ft
11 квадратен метар=420cm(H) x 260cm(W) (13'9" x 8'6") ft
12 квадратен метар=440cm(H) x 270cm(W) (14'5" x 8'10") ft
13 квадратен метар=460cm(H) x 280cm(W) (15'1" x 9'2") ft
14 квадратен метар=480cm(H) x 290cm(W) (15'9" x 9'6") ft
15 квадратен метар=500cm(H) x 300cm(W) (16'5" x 9'10") ft
16 квадратен метар=500cm(H) x 320cm(W) (16'4" x 10'5") ft
(PS : Ние би можеле да го прилагодите било која големина според вашето барање, како и .

Карактеристики на производот

Димензии:
1 квадратен метар
Функција:
Мувла-Доказ,Влага-Доказ,Soundproof,Водоотпорен,Топлинска Изолација,Звук-Апсорбирање,Анти-статички
Полнење Единица:
Јуани/Ролна
Тип:
Текстилни Позадини
Функција:
Mildew Отпорни,Екстра Дебели,животна Средина Пријателски,Формалдехид-бесплатно
Материјал:
Дрво влакна позадина
Шема:
Yes
Стил:
Европа
is_customized:
Yes
Употреба:
Забава,Трговија,Администрација,Апарати За Домаќинство
Употреба:
дневна соба
Површински Третман:
Печатени
Бренд Име:
jiadou
Број На Модел На:
BS66
Текстилна Тапета Материјал:
Не-плетени

Поврзани производи

Ново

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.