• Свеж
3d слика за позадина на Сопствени Високо крајот 3d мурали тапети за ѕидови 3 d Римски колона зад плажа сценографијата ѕид соба декорација

3d слика за позадина на Сопствени Високо крајот 3d мурали тапети за ѕидови 3 d Римски колона зад плажа сценографијата

Оценка на посетителот:
DEN 1065.60
DEN 650.00 -39 %

Стока
Во продавницата

Ние ќе ви даде се пресмета на правилен редослед количина и цената на најчесто поставувани ПРАШАЊА : купувачи наредено да ја напуштат. Ние ќе испрати соодветните стандардни 12 фиксна големина.Треба да се цел Количество : 5 ПРАШАЊА : Што оваа позадина? Ова е слика за позадина. ѕидот mural. Не ѕидот налепници. Не постер.76 квадратни метри совет : Ако нозете (инчи) ми Даде информации ќе даде се пресмета на правилен редослед количество На пример : треба да ѕид : Width = 2. Не големина информации. Купувачот цел различна количина.8 m Висина = 1. Не 10m L и 0. ПРАШАЊА и одговори : Како да знам дека големината на фотографијата позадина? Ова е сопствена позадина. ве молиме да ни каже.76m2 заокружување . 2 квадратен метар=2 парчиња.53 m W позадина ролни ПРАШАЊА и одговори : Како да го залепите оваа позадина? Ставете тоа. (ширина и висина) .Во цел број внатре, напишете ја вашата големина информации 4 : Поднесете вашата цел . Тоа треба адхезивна паста ПРАШАЊА и одговори : Како да се Цел големината на главната слика? Вие треба да ѕид големина. што да направам? Ние ќе се чека за купувачи од 24 часа. Не позадина ролни.
Купувачите мора да се прочита : mural позадина цена : $ / метар квадратен. Ширина x висина = квадратни метри = Цел Количество Забелешка : ве Молиме да се биде внимателен за цел 1m2.

Карактеристики на производот

Димензии:
прилагодена големина
Функција:
Водоотпорен,Влага-Доказ,Мувла Доказ,Звук-Апсорбирање,Топлинска Изолација,Анти-статички
Употреба:
Администрација,Трговија,Рекреација,Апарати За Домаќинство
Тип:
Текстилни Позадини
Полнење Единица:
Јуани/Ролна
Функција:
Формалдехид-бесплатно,Mildew Отпорни,животната Средина Пријателски
Шема:
Yes
is_customized:
Yes
Материјал:
Ткаенини
Употреба:
дневна соба
Текстилна Тапета Материјал:
Не-плетени
Површински Третман:
Крпа & Кожа
Број На Модел На:
L9
Стил:
Пастирски
Бренд Име:
SYBH
is_customized:
Yes
Материјал:
Не-плетени

Поврзани производи

Ново

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.