• Свеж
beibehang Персоналните мода високи свила класичен позадина злато цвет дијамант мека торба накит позадина 3d позадина tapety

beibehang Персоналните мода високи свила класичен позадина злато цвет дијамант мека торба накит позадина 3d позадина

Оценка на посетителот:
DEN 1344.00
DEN 739.00 -45 %

Стока
Во продавницата

Со иста позадина ролни. 2 s quare метар =2 парчиња.Треба да се цел Количество : 5 ПРАШАЊА : Што оваа позадина? Ова е слика за позадина. Не позадина ролни. Не ролни. Тоа треба адхезивна паста ПРАШАЊА и одговори : Како да се Цел големината на главната слика? Вие треба да ѕид големина. ПРАШАЊА и одговори : Како да се наредат и други големини? Цел други Големина чекори : 1 : Одберете ја точната количина = квадратен метар (ширина x висина) 2 : Купи Сега. Ние ќе ви даде се пресмета на правилен редослед количина и цената на најчесто поставувани ПРАШАЊА : купувачи наредено да ја напуштат. Ефект sho Употреба Вовед;
Производ на логото екранот
. Ширина и висина.76 квадратни метри совет : Ако нозете (инчи) ми Даде информации ќе даде се пресмета на правилен редослед количество На пример : треба да ѕид : Width = 2.8 m Висина = 1.
Купувачот мора да ги прочитате :
mural позадина цена : $ / метар квадратен. Не големина информации.
Ако ви треба 5 квадратни mural позадина, ве молиме изберете "квантитетот 5" тука. Не ѕидот налепници.

Карактеристики на производот

Димензии:
1 квадратни метри
Употреба:
Администрација,Трговија,Рекреација,Апарати За Домаќинство
Функција:
Чад-Доказ,Водоотпорен,Влага-Доказ,Мувла Доказ,Soundproof,Звук-Апсорбирање,Топлинска Изолација
Тип:
Текстилни Позадини
Полнење Единица:
Јуани/Ролна
Функција:
Отпорен на вода,Формалдехид-бесплатно,Mildew Отпорни,Екстра Дебели,животната Средина Пријателски
Шема:
Yes
Бренд Име:
beibehang
Материјал:
свила позадина
is_customized:
Yes
Употреба:
дневна соба
Број На Модел На:
16925211
Површински Третман:
Печатени
Стил:
Класичен

Поврзани производи

Ново

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.