• Свеж
3d позадина обичај mural фото Море светот риба корални слика соба декорација сликарство 3d ѕид мурали ѕид хартија за ѕидови 3 d

3d позадина обичај mural фото Море светот риба корални слика соба декорација сликарство 3d ѕид мурали ѕид хартија

Оценка на посетителот:
DEN 1472.64
DEN 810.00 -45 %

Стока
Во продавницата

9 квадратни метри, ќе треба да го стави на ред за 7 метри квадратни
Забелешка : ве Молиме да се биде внимателен да нарачате 1 Квадратни метри.
Ако треба да големината е 6.Во цел број внатре, напишете ја вашата големина информации
4 : Поднесете вашата цел . Сакате мојата соба стане убава? Ве молиме да користите нашата позадина мурали
Купувачот мора да ги прочитате :
mural позадина цена : $ / метар квадратен. што да направам?
Ние ќе се чека за купувачи од 24 часа.ве молиме да ни каже. Може да се прилагоди на вашиот бараната големина Нека ви даде пресмета количината и цената на правилен редослед
Купувачи нарачката чекори :
1 : Одберете ја точната количина = квадратен метар (ширина x висина)
2 : Купи Сега. Купувачот ќе добие соодветната големина
Количина : 1=140cm(W)×70.
Драги мои пријатели.
1 квадратен метар = 1pcs.5 cm(H) (4'3"×2'3")
Количина : 2=200cm(W) x 100cm(H) (6'5"×3'3")
Количина : 3=208cm(W)×146cm(H) (6'8"×4'8")
Количина : 4=200cm(W)×200cm(H) (6'5"×6'5")
Количина : 5=250cm(W)×200cm(H) (7'6"×6'5")
Количина : 6=300cm(W)×200cm(H) (9'8"×6'5")
Количина : 7=300cm(W)×250cm(H) (9'8"×8'2")
Количина : 8=400cm(W)×200cm(H) (13'6"×6'5")
Количина : 9=350cm(W)×260cm(H) (11'4"×8'7")
Количина : 10=360cm(W)×280cm(H) (11'8"×9'2")
Количина : 12=400cm(W)×300cm(H) (13'6"×9'8")
Количина : 16=500cm(W)×320cm(H) ( 16'4 "x 10'5" ")
други големина : Вашиот ѕид димензии (ширина и висина). 3 квадратен метар =3pcs .

Карактеристики на производот

Димензии:
custom size
Функција:
Водоотпорен,Огноотпорни,Звук-Апсорбирање,Топлинска Изолација,Чад-Доказ,Влага-Доказ,Мувла Доказ,Soundproof,Анти-статички
Полнење Единица:
Јуани/Ролна
Функција:
Формалдехид-бесплатно,Mildew Отпорни,животната Средина Пријателски
is_customized:
Yes
Употреба:
Трговија,Забава,Администрација,Апарати За Домаќинство
Употреба:
дневна соба
Текстилна Тапета Материјал:
Не-плетени
Стил:
Класичен
Површински Третман:
Песочник
Тип:
Текстилни Позадини
Материјал:
Други
Шема:
Персоналните Прилагодување
Бренд Име:
WDBH

Поврзани производи

Ново

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.