• Свеж
beibehang de papel parede Сопствена позадина Цемент 3d ѕид зголеми цвет голем ѕид позадина тапети за ѕидови 3 d tapety

beibehang de papel parede Сопствена позадина Цемент 3d ѕид зголеми цвет голем ѕид позадина тапети за ѕидови 3

Оценка на посетителот:
DEN 1296.00
DEN 739.00 -43 %

Стока
Во продавницата

Ширина x Висина = m = цел количество Забелешка : ве Молиме бидете внимателни 1 M2 цел. Руски пријатели, ве Молиме испратете ни го вашето целосно име и презиме; Brizilian пријател, ве молиме испратете ни го вашиот CPF број. Анти - влага. Користете scraper да се направи позадина станот.05 m и на висина и ширина кога ќе се пресмета . Обичај позадини се состои од многу мали парчиња. Било која големина на mural позадина е за целата шема. Ако не се обезбедени ни вашите детали обичај големина и материјал под цел во рок од 24 часа, ние ќе произведе Случаен основен материјал "Блиц сребро платно" и следниве стандардната големина. Во меѓувреме марка на вашиот ѕид детаљ ширина & висина под цел. Откако ќе ја добиете вашата потврди големина и материјал, Ние ќе го организира производство и испорака што е можно побрзо
.
Ве молиме напишете вашиот омилен материјал и точни ѕид големина под цел или остави ми порака во времето. Висок квалитет. ( Во близина на вратите и на прозорец за да се задржи се исуши природно. Сјајна површина.

Карактеристики на производот

Димензии:
1 M2
Полнење Единица:
Usd/Ролна
Функција:
Водоотпорен,Звук-Апсорбирање,Топлинска Изолација,Чад-Доказ,Влага-Доказ,Мувла Доказ,Soundproof,Анти-статички
Функција:
Формалдехид-бесплатно,Отпорен на Вода,3D,Mildew Отпорни,Екстра Дебели,животната Средина Пријателски
Материјал:
свила позадина
is_customized:
Yes
Употреба:
дневна соба
Употреба:
Трговија,Забава,Администрација,Апарати За Домаќинство
Површински Третман:
Печатени
Стил:
Класичен
Тип:
Хартиените Тапети
Шема:
Yes
Бренд Име:
beibehang
Број На Модел На:
15438731

Поврзани производи

Ново

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.