• Свеж
Јапонски стил позадина,кранови и цутот на црешни,ретро природни mural за дневна соба ресторан позадина de papel parede

Јапонски стил позадина,кранови и цутот на црешни,ретро природни mural за дневна соба ресторан позадина de papel

Оценка на посетителот:
DEN 1435.20
DEN 1435.00 -0 %

Стока
Во продавницата


Јапонски стил позадина,кранови и цутот на црешни,ретро природни mural за дневна соба ресторан позадина de papel parede
Опис На позадината е прилагодена според вашите ѕид големина (Висина и Ширина).Нашата позадина продажба по квадратен метар. ве молиме место на цел се однесуваат на следниве caculation метод : 1 единица=1 метар квадратен.Нарачката единица=висина*ширина.На пример, големина : висина од 2.5 метри, широчина од 3 метри. Површина : 2.5 m*3.0 m=7.5 метри квадратни. Ви треба за да купите 8 квадратни метри (8 парчиња). Потоа,целата шема направени од 7.5 метри квадратни. Ако ви се допаѓа нашите производи, ве молиме да ни остави порака или да ја испратите e-mail, која ги вклучува позадина висина и ширина ви се случува да ред и превозот адреса, а потоа ние ќе ви испратиме понуда, во прв пат. Имате било какви прашања, добредојдовте да контактирате со услуга за клиентите. Ви благодариме.

Карактеристики на производот

боја:
Врежана, Свила ткаенина, Памук платно
Функција:
Водоотпорен,Влага-Доказ,Мувла Доказ,Soundproof,Звук-Апсорбирање
Полнење Единица:
Јуани/Ролна
Материјал:
ЕП
Функција:
Отпорен на вода,Формалдехид-бесплатно,Mildew Отпорни,Екстра Дебели,животната Средина Пријателски
Винил Тапет Тип:
Хартија Назад Винил Позадини
Површински Третман:
Врежана
Бренд Име:
ЛУ ЧЕН YI КУЌА
Број На Модел На:
TP00035
Тип:
Винил Позадини
is_customized:
Yes
Употреба:
дневна соба
Употреба:
Трговија,Забава,Апарати За Домаќинство
Стил:
Гроздобер
Шема:
ангел religioussunrise текот на плажа во Cancun, Mexico
Користи:
На седи соба, спална соба, ТВ, ресторан, кафуле

Поврзани производи

Ново

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.