• Свеж
Обичај Фото Позадини Било која Големина Мурали Сино Небо Тапети за Ѕидови 3D Дневна Соба Дома Декор Модерна Бели Деца Цртан филм Шема

Обичај Фото Позадини Било која Големина Мурали Сино Небо Тапети за Ѕидови 3D Дневна Соба Дома Декор Модерна Бели

Оценка на посетителот:
DEN 1679.52
DEN 1243.00 -26 %

Стока
Во продавницата


Боја на Ѕвонење може да варира, поради различни осветлување во просторијата.Како да се залепите оваа позадина?
Поради царинските барања, позадина лепак не е вклучена, ве молиме цел од хардвер вашата локална продавница.
Ве молиме мерење вашиот ѕид е големина,ние ќе се прилагодите на вашиот ѕид големина. Не ролни.
Не позадина ролни.

Карактеристики на производот

Димензии:
1 квадратен метар
Стил:
Медитеранот
Функција:
Отпорен на вода,Mildew Отпорни,Екстра Дебели,животна Средина Пријателски,3D,Формалдехид-бесплатно
Функција:
Мувла-Доказ,Чад-Доказ,Влага-Доказ,Soundproof,Водоотпорен,Топлинска Изолација,Звук-Апсорбирање,Анти-статички
Тип:
Текстилни Позадини
Број На Модел На:
BLA0760
Материјал:
Дрво влакна позадина
is_customized:
Yes
Употреба:
Забава,Трговија,Администрација,Апарати За Домаќинство
Полнење Единица:
Usd/Ролна
Шема:
Персоналните Прилагодување
Површински Третман:
Врежана
Текстилна Тапета Материјал:
Не-плетени
Употреба:
Децата' Соба
Употреба:
Студија/Постелнина Соба
Стил:
Модерна
Површински Третман:
Врежана

Поврзани производи

Ново

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.