• Свеж
Tinhofire Подводни 2000 Лумен T6 LED Водоотпорен 60m Пливање, Нуркање Headlamp Светлата се Нурне Главата Светлина Светилка

Tinhofire Подводни 2000 Лумен T6 LED Водоотпорен 60m Пливање, Нуркање Headlamp Светлата се Нурне Главата Светлина

Оценка на посетителот:
DEN 565.92
DEN 442.00 -22 %

Стока
Во продавницата


Tinhofire Подводни 2000 Лумен T6 Headlamp LED Водоотпорен 60m Пливање, Нуркање Светлата се Нурне Главата Светлина Светилка
Функција : Сијалица Тип T6 LED 2000 LM Боја Црна & Флуоресценција Жолта Switch Mag Switch Карактеристики на Вредноста Главата Светлина Режим hight/ниско/strobe Живот Време во Текот 100000hours Зум Не Водоотпорен Да,поддршка може да се нурне употреба Напојување 1x3.7v 18650 (се избере) или 3x AAA(не се вклучени) Материјал Алуминиум+ABS Пластика Вклучени 1x T6 LED Headlamp Тежина 157g Пакетот Вклучува : само светлата 1x T6 Нуркање Headlamp 1x Battery носител ( Батерија НЕ е Вклучена) со батерија полнач 1x T6 Нуркање Headlamp 1x Battery носителот 1x18650 Li-ion батерија 1xcharger

Карактеристики на производот

Тип На Објект:
Предните светла
Бренд Име:
Tinhofire
Wattage:
00
Тип На Батерија:
Литиум Јонска
Извор На Светлина:
LED Светилки
Цел:
Водоотпорен
Префрлете Го Режимот:
Висок/Низок
Модел на LED Монистра:
T6
Водоотпорен:
Yes
Број На Модел На:
нуркање
сертификација:
CE,CCC
Зрак Агол:
60°

Поврзани производи

Ново

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.