• Свеж
Нови и оригинални FOTEK Фотоелектрически switch T18-3MNB+18T

Нови и оригинални FOTEK Фотоелектрически switch T18-3MNB+18T

Оценка на посетителот:
DEN 1776.00

Стока
Во продавницата


100% Нови и оригинални FOTEK Фотоелектрически switch T18-3 MNB+18 T
Изработени во Тајван
Откривање на далечина : 3 M
Дел производ цени и акциите на промената, не достави наредби директно,ве молиме контактирајте ме, ви благодарам.
Ние само продажбата на автентична и оригинална производи,одби да се лажни.
Ние сме трговија на големо и продажба за интеграција на електронска компанија.
OMRON и AUTONICS, ЗЛАТО,БОЛНИ, FOTEK целиот спектар производи.
САЛАДИН, главно, вклучуваат : Omron, LS(LG) и ДЕЛТА. Прекинувачот за светло главно вклучува : OMRON, AUTONICS, БОЛНИ, OPTEX, KEYENCE, LEUZE. BUSSMANN Осигурач IGBT МОДУЛ .
Бидејќи специјалност, па се фокусираат, повеќе достоен за вашата доверба. Ако треба, ве молиме контактирајте со нас.
Наплата & Замена
1. Во рок од 10 дена замена или враќање.
2.Нови и оригинални производи,квалитет на гаранција за период од 1 година.
3. Секој проект мора да се осигурате дека интегритетот на производот,изгледот не е оштетен,во првобитна состојба услови,се квалификува за враќање на парите или замена.
4.Купувачот е одговорен за сите превозот на трошоците што ќе настанат. Топло прашува : 1. Кога да се регистрирате за пратката, ве молиме проверете го, ако имате било какви прашања, ве молиме повратни информации во рок од 48 часа. 2. Било додатоци пред да го замени, ве молиме тест прв,а потоа го инсталирате.Избегнувајте да предизвика непотребни загуби. Повеќе производи, ве молиме да кликнете :

Карактеристики на производот

Тип На Објект:
Прекинувачи
сертификација:
RoHS,CE
Материјал:
Пластични
Гаранција:
1
Тип На Прекинувач:
Фотоелектрически Префрлате
Број На Модел На:
T18-3MNB+18T
Карактеристики:
10-30vdc

Поврзани производи

Ново

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.