• Свеж
86 тип 86*86MM 10A/напон 220V сокриени инсталација електрични switchs на моќ-исклучување на ѕид faceplate светлина или фан прилагодите

86 тип 86*86MM 10A/напон 220V сокриени инсталација електрични switchs на моќ-исклучување на ѕид faceplate светлина

Оценка на посетителот:
DEN 504.00

Стока
Во продавницата


За повратни информации :
ако не сте задоволни со Примена производ, ве Молиме контактирајте со нас за прв пат и да го решат заедно ,ви благодариме
опис на производот
внимание : не вклучуваат дното кутија. дното на кутијата треба одделно да се купи.ви благодариме

Карактеристики на производот

Тип На Објект:
Прекинувачи
Број На Модел На:
86
Гаранција:
1
Тип На Прекинувач:
Knob префрлате
сертификација:
CCC
Карактеристики:
antiflaming

Поврзани производи

Ново

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.