• Свеж
Вистински Гориво Железнички Притисок Сензор 55pp28-01 За VAG ФОЛКСВАГЕН Touareg TOUA Мотор 13062 13070

Вистински Гориво Железнички Притисок Сензор 55pp28-01 За VAG ФОЛКСВАГЕН Touareg TOUA Мотор 13062 13070

Оценка на посетителот:
DEN 1224.00
DEN 820.00 -33 %

Стока
Во продавницата

Ние ќе ги провери секој дел од производот пред превозот, Сепак, некои може да добијат оштетување за време на транзитот.
Ако не сте сигурни, pls контактирајте со нас пред да нарачате,
инаку ние не ќе наплата тебе пари, ако се направи погрешен ред, благодарам многу !
W ar ranty : Да
Оем : 55pp28-01
Време на испорака : 3~30 дена (според вашите квантитет)
Карактеристики & Придобивки : Висок квалитет!
- 1 PCS
1. (Освен некои земји и APO/FPO)
2.
За било која причина, ако се разочарани, ве молиме не се директно остави негативни повратни информации, само контактирајте со нас, ние ќе се обидеме потрудиме да се направи сте задоволни. За било која причина, сакате да се вратите, ве молиме контактирајте со нас на прво место во 7 дена по приемот, и одржување на производи во оригинал, кога се врати ве молиме да го плати превозот цена, ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогне, ви Благодарам.
Ве Молиме Имајте На Ум :
pls проверите производот слика и дел број пред да го нарачате. Ние само брод да се потврди цел адреси. Ние ќе го реши проблемот. За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важно за нас, ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, Ако сте задоволни со нашите производи и услуги. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ . Ако има било кој квалитет на проблем, ве молиме контактирајте со нас во 7 дена по приемот. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса
*Над превозот времето е само за референца, купува сезона, лошите временски услови може да предизвика одложување. Ви благодарам многу за изборот на AIKAEN , Ние нудиме на 7 дена за враќање на услугата.

Карактеристики на производот

Стил:
Varistor Тип
Повторливост:
Стандард
Тип На Сензор:
Piezoelectric
Hysteresis:
1ms
Резолуција:
100
Тип На Сигнал:
Напонски Сигнал
Бренд Име:
AIKAEN
Мерен Опсег:
Стандард
Тип:
Притисок На Маслото Сензор
Чувствителност:
100
линеарна:
Стандард

Поврзани производи

Ново

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.