• Свеж
50pcs/многу рачно изработени diy јасно шише ѓердан 110mm 5mm куршум мали стаклено шише појас метален капак, стаклени ампули приврзоци neckalce

50pcs/многу рачно изработени diy јасно шише ѓердан 110mm 5mm куршум мали стаклено шише појас метален капак, стаклени

Оценка на посетителот:
DEN 601.92
DEN 572.00 -5 %

Стока
Во продавницата


Враќање&Размена политика
* Сите нашите понуди се поткрепени со 100% задоволство гаранција,ако за било reson не сте задоволни ,можете да се вратите на објектот за да ни во тоа е оригиналниот condiion за враќање на парите или замена.Бидејќи handmaade. Конверзија : 1 инч=2.Сите се рачно изработени , Па малку различни, еден по еден е неизбежна.50pcs/многу рачно изработени diy јасно шише ѓердан 110mm 5mm куршум мали стаклено шише појас метален капак, стаклени ампули приврзоци без додатен како слики покажуваат
Молиме забележете :
овој diy одлуки треба лепак
други стил за show
Pls Забелешка : 1.Ние сме сигурни дека секогаш постои решение и ние сигурно не сакате лошо повратни информации да биде каде што трансакцијата завршува.Ние ќе се вратат сите на вашите пари со исклучок на превозот и ракувањето со такси откако ќе го добиете вашиот врати ставки.
*Зачувам е нашиот препорачува метод на плаќање,ние, исто така, acce pt различни плаќања од страна на T/T,Western union,Money gram и други како што е подолу., мал меур и така натаму,pls да го знаете пред да го плаќаат,ви благодарам.
Повратни информации политика
* Ние ќе се обезбеди позитивен фидбек еднаш уплата,Да се негуваат здрави Али заедница,се надеваме дека ќе го стори истото за нас. Стаклото е fra gile , ве Молиме да бидат ca reful носат , се обрне внимание на безбедноста 2.Пред да се испрати ни го врати објектот,ве молиме контактирајте не за подетални врати&размена на настава.
***Ако имате било какви прашања ве молиме слободно контактирајте со нас.4 mm Висок Квалитет ,Фабрика Цена!
ќе ги најдете на прекрасен свет!
pls се провери мојата продавница веб-страница :
Плаќање
* Плаќањето се очекува да бидат примени во рок од 3 дена од аукции блиску.

Карактеристики на производот

Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
1
Бренд Име:
SexeMara
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Бакар
is_customized:
No
Приврзоци Тип:
Лизгајте
Пол:
Унисекс
Материјал:
Стакло
Обликотшема:
Шише

Поврзани производи

Ново

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.