• Свеж
Teeny Заби 20 компјутери буковата Голем Облак Форма Дрво Teether Teething Играчки Нови Роден Подарок Дрво Штракаат Природни Органски Teething Играчка

Teeny Заби 20 компјутери буковата Голем Облак Форма Дрво Teether Teething Играчки Нови Роден Подарок Дрво Штракаат

Оценка на посетителот:
DEN 1257.60

Стока
Во продавницата


Teeny Заби 20 компјутери буковата Голем Облак Форма Дрво Teether Teething Играчки Нови Роден Подарок Дрво Штракаат Природни Органски Teething Играчка
НОВИ• БУКОВАТА ОБЛАК ФОРМА TEETHING PENDANT ИГРАЧКИ
Нови• Природни букови дрва облак форма teething pendant играчка, свилен се изедначи со најслатко вуди звук pendant играчки.
Совршен подарок за вашето бебе туш, нови или teething бебе.
ОБИЧАЈ ГРАВИРАЊЕ ЛОГОТО НА РАСПОЛАГАЊЕ
Бука тврдо Teething Приврзоци teether штракаат играчки
Teething Бебе??
Природно анти-бактериски Бука тврдо
100% сертифициран нетоксични
Природни суровини Бука тврдо, за да се избегнат сите ризикот од алергија и токсичност
Подебели, потрајни и повеќе да го сакаме од другите за слични teethers приврзоци на пазарот
Совршен за уште littlest раце да се одржи
Слики за вашиот референци :

Карактеристики на производот

Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
Teeny Заби
Стил:
Тренди
Материјал:
Дрво
Приврзоци Тип:
Лизгајте
Пол:
Унисекс
Број На Модел На:
TT-WT-CL
Обликотшема:
Дрво облак форма
Функција:
Дрво teethers приврзоци
Метали Тип:
Силикони

Поврзани производи

Ново

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.