• Свеж
YIKALAISI 2017 Бисер Ѓердани Бисер Накит 925 Фунта Сребрен Накит За Жените Природните Слатководни Бисер Seashell Приврзоци

YIKALAISI 2017 Бисер Ѓердани Бисер Накит 925 Фунта Сребрен Накит За Жените Природните Слатководни Бисер Seashell

Оценка на посетителот:
DEN 1392.00
DEN 278.00 -80 %

Стока
Во продавницата


dianxiaobao_1
dianxiaoba Ние само го продаде 100% природен бисер накит!!!
Материјал : Природните слатководни бисер
Бисер големина : 10-11 mm
Должина : 45 c m (ако треба други должина,ве молиме контактирајте ме)
Метал : 925 sterling silver
Напомена : Доколку плати ≥ 200 долари, како крајната цена,испорака од страна на DHL за слободни

Карактеристики на производот

Метална боја:
Сребро.
Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Приврзоци Тип:
Solitaire
Стил:
Тренди
Материјал:
бисер
Бисер Тип:
Слатководни Бисери
Пол:
Жените
Метали Тип:
Сребро.
Број На Модел На:
Бесплатен превозот
Бренд Име:
YIKALAISI
Обликотшема:
Clamshell

Поврзани производи

Ново

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.