• Свеж
Гроздобер Солидна 925 Sterling Silver Исус Христос Крсте Ѓердан Pendant за Мажи и Момчиња Бесплатен Превозот

Гроздобер Солидна 925 Sterling Silver Исус Христос Крсте Ѓердан Pendant за Мажи и Момчиња Бесплатен Превозот

Оценка на посетителот:
DEN 1800.00

Стока
Во продавницата


Точка Име
Гроздобер Солидна 925 Sterling Silver Исус Христос Крсте Ѓердан Pendant за Мажи и Момчиња
Клучни зборови
Исус Христос Pendant,Ѓердан Pendant Крсте,Крсте Pendant за Мажите,итн.
Количина
1 парче
Материјал
925 Sterling Silver
Големина
66*32*6mm
Забелешки
5% попуст за 3 парчиња

Карактеристики на производот

Метална боја:
Сребро.
Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Гроздобер
Приврзоци Тип:
Лизгајте
Метали Тип:
Сребро.
is_customized:
No
Бренд Име:
Aboops
Обликотшема:
Крстот
Материјал:
Метал
Пол:
Мажи
Број На Модел На:
A14229
Функција:
Декорација
боја:
Сребро.
Материјал:
925 Sterling silver
Големина:
66*32*6 mm
N.W.:
Околу 12.9 G

Поврзани производи

Ново

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.