• Свеж
JoursNeige Природни Obsidian Камен Bagua Мапата Pendant Ѓердан Среќа Злите Духови Транспорт Жени Мажи Модни Додатоци Накит

JoursNeige Природни Obsidian Камен Bagua Мапата Pendant Ѓердан Среќа Злите Духови Транспорт Жени Мажи Модни Додатоци

Оценка на посетителот:
DEN 604.80
DEN 484.00 -20 %

Стока
Во продавницата

Добредојдовте на Ченг Pin ќе б -Ние Само се фокусира на квалитетот и модата- Опис на Производот : 【Име на Производ】 Природни Obsidian Bagua мапата Pendant Ѓердан 【Спецификација】 pendnat големина : за 35x35x9mm Obsidian енергија е многу силна, злите духови најдобар, преносни obsidian е најдобар амајлија, зли духови, лош сон пријатели носи природни obsidian може да се намали несоница состојба, подобрување на квалитетот на спиење, obsidian можат да го подобрат виталноста, На духот, физички, прекумерна употреба на мозокот канцеларијата на работниците и креативни работници имаат добар баланс. *****Реална Слика*****

Карактеристики на производот

Метална боја:
Мушка синџир, Јаже
Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Пол:
Унисекс
Метали Тип:
Никој
Приврзоци Тип:
Solitaire
Број На Модел На:
DHSW-003
is_customized:
Yes
Материјал:
Полу-скапоцени камења
Бренд Име:
JoursNeige
Стил:
Класичен
Обликотшема:
Bagua мапа
Функција:
енергија
Материјал:
природни obsidian
Pendant:
Bagua мапата pendant
боја:
Црна Obsidian
Метали Тип:
Злато Позлатен

Поврзани производи

Ново

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.