• Свеж
Верски Кинески Јин Јанг Унисекс Нерѓосувачки Челик за Мажи&Жени Ѓердан YinYang Ba Gua Црно Бела Глеѓ Pendant Накит

Верски Кинески Јин Јанг Унисекс Нерѓосувачки Челик за Мажи&Жени Ѓердан YinYang Ba Gua Црно Бела Глеѓ Pendant

Оценка на посетителот:
DEN 95.52

Стока
Во продавницата

1,Фабрика Продажба Директно На Големо Главно,Добредојдовте Dropship. 2,Од Нерѓосувачки Челик,Никогаш Нема Да Го Исклучите Боја,Nickle&Доведе Слободни. 3,Pendant Големина е 25(w) X 25(h) mm . 4,врз Основа Реална Слика и Ветуваме на Квалитетни,на Снабдувачот за Ebay,Amazon,Сакаат и Dropship. Ние, главно, се прават квалитетни производи,Ние сме тука и е подготвен да одговори на вашите прашања веднаш.Ако имате било какви прашања, ние ќе се потрудиме да ви помогне. Ви благодариме!

Карактеристики на производот

Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Верски Тип:
Будизмот
Бренд Име:
SalaWendy
Обликотшема:
Круг
Број На Модел На:
PS026
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Стил:
Религиски
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Материјал:
Метал
Приврзоци Тип:
Лизгајте
Пол:
Унисекс
Функција:
NA

Поврзани производи

Ново

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.