• Свеж
50pieces 23*12mm стакло топката сребрена боја капа стакло Шишенцето Pendant стаклено шише ѓердан pendant име или ориз уметност

50pieces 23*12mm стакло топката сребрена боја капа стакло Шишенцето Pendant стаклено шише ѓердан pendant име

Оценка на посетителот:
DEN 955.20
DEN 812.00 -15 %

Стока
Во продавницата


Нашата продавница веб-страница :
Големина на стакло шише : За 23x12mm вклучуваат капа
Внатрешниот Дијаметар на тесно грло : За 4mm
Од Дијаметар на тесно грло : За 6mm
Материјал : Стакло шише со бакар метал капа
Цена : Вклучуваат стаклено шише, метал капа, гумени приклучок
Белешки : Тие се полу-готови производи,ќе треба DIY со лепак
Испорака
Ако имате проблем со вашата нарачка. Ве молиме падна слободно да контакт. ние ќе го реши проблемот за вас.
Ако choosed E conomic воздух mial, тоа ќе биде потребно подолго време за да се deliverd за вас , ве молиме почекајте трпение .
Плаќање
Ние прифаќаме Зачувам (ве Молиме контактирајте со нас ако сакате друг начин)
Ве молиме Плаќање во рок од 48 часа по место цел,порано ние плати, толку помалку време имаме за расчистување на стоки.

Карактеристики на производот

Бренд Име:
SNASAN
Обликотшема:
Круг
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Пол:
Жените
Број На Модел На:
23x12mm стакло топката pendant
Приврзоци Тип:
Круг
Материјал:
Стакло
Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден

Поврзани производи

Ново

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.