• Свеж
FairLadyHood Трендовски Свадба Бендови Прстени за Жените / Мажите Сакаат Злато-боја Нерѓосувачки Челик CZ Ветување Свадба Прстени

FairLadyHood Трендовски Свадба Бендови Прстени за Жените / Мажите Сакаат Злато-боја Нерѓосувачки Челик CZ Ветување

Оценка на посетителот:
DEN 132.00
DEN 99.00 -25 %

Стока
Во продавницата


【Спецификација на производот】 Ширина 6 mm
【Ма terial】 нерѓосувачки челик (не rusty боја)
【Производ Технологија】 исклучителна рака-полиран полиран (мазни и мазна проѕирен)
【Површински третман печка долготрајни вакуум позлата боја
【Пакување】 на една независна OPP вреќа
【Производ ре-за】 4.5 g

Карактеристики на производот

Прстен Големина:
5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12
Бренд Име:
FairLadyHood
Пол:
љубителите'
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Материјал:
Метал
Повод:
Годишнина
Стил:
Тренди
Обликотшема:
Круг
Број На Модел На:
MJRSTP030DC
Поставување Тип:
Тензија Поставување
Површината Ширина:
6mm
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден

Поврзани производи

Трговија на големо Прилагодливи Ретро Носорог Прстен на Животните Прстен Антички Сребрен тон Накит Слободни Големина

1332.96 -35 % DEN 866.00

77 / многупарчиња / многутрговија на големо Свиња Прстен на Жените Девојка Ретро Burnished Животинско Миниј�

Ново

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.