• Свеж
QIAMNI 925 Sterling Silver Трендовски Едноставна Круг Остава Прстен Роденден, Свадба Накит за Жените Девојки Мајка Подарок Шарм

QIAMNI 925 Sterling Silver Трендовски Едноставна Круг Остава Прстен Роденден, Свадба Накит за Жените Девојки

Оценка на посетителот:
DEN 172.32
DEN 112.00 -35 %

Стока
Во продавницата


Еко-пријателски : Да
Повод : Годишнина Ангажман Подарок Партија Свадба
Вашите Дизајни и Wholesales се Добредојдени
Повеќе Квантитет Повеќе Попуст
Сите Продукции се Директно од Нашата Фабрика

Карактеристики на производот

Прстен Големина:
7
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Повод:
Партија
Поставување Тип:
Никој
Стил:
Тренди
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Пол:
Жените
Обликотшема:
Геометриски
Прстени Тип:
Свадба Бендови
Број На Модел На:
o
Бренд Име:
QIAMNI
Материјал:
925 Sterling silver
Функција:
подарок
Метали Тип:
925 Sterling silver
Пакување:
OPP вреќа
Количина:
1pcs/многу
OEM цел:
Добредојде
is_customized:
Yes
Еко-Пријателски:
Доведе & Никел Слободни
Повод:
Годишнината Ангажман Подарок Партија Свадба
Стил:
Бохемски Романтична Трендовски
Пол:
Децата на Жените Девојки
Парична казна или Моден:
Моден

Поврзани производи

Трговија на големо Прилагодливи Ретро Носорог Прстен на Животните Прстен Антички Сребрен тон Накит Слободни Големина

1332.96 -35 % DEN 866.00

77 / многупарчиња / многутрговија на големо Свиња Прстен на Жените Девојка Ретро Burnished Животинско Миниј�

Ново

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.