• Свеж
БАКНЕЖ MANDY Луксузни Отвори Ткаенината Прилагодливи Прст Прстен го Отвори Кубни Циркон Зимски Стил Сребрена Боја Прстени Жена Накит LMR47

БАКНЕЖ MANDY Луксузни Отвори Ткаенината Прилагодливи Прст Прстен го Отвори Кубни Циркон Зимски Стил Сребрена

Оценка на посетителот:
DEN 226.08
DEN 136.00 -40 %

Стока
Во продавницата

Мерење на должина
Превозот и Испорака Ние брод на сите парцели во рок од 48 часа по уплатата, ќе се обезбеди на сите видови на превозот метод. Ако сакате да одредите превозот метод, ве молиме да обрнете превозот цена. Ние прифаќаме враќа или размена во рок од 7 дена од денот на приемот, да ги задржи на производот во оригиналната состојба и се обврзуваат превозот цена од себе, ние ќе обработиме вашето враќање барање по добивањето на врати производот. Врзе со јаже за да го вашиот прст 2.
Контакт 1. За било која причина не сте задоволни со вашата нарачка, ве молиме контактирајте со нас веднаш. Ние ќе ви одговори на пораки во рок од 24 часа од работниот ден, во рок од 36 часа за викендот.com EMS 5-15 дена www. Сомот Торбичка (Бесплатна услуга) 2. Можете да контактирате со оставање на порака на aliexpress или ни е-мејл. Ако примите неисправни производи, ве молиме контактирајте со нас веднаш, со цел за замена или поправка.
Карактеристики на производот БАКНЕЖ MANDY Луксузни Отвори Ткаенината Прилагодливи Прст Прстен го Отвори Кубни Циркон Зимски Стил Сребрена Боја Прстени Жена Накит LMR47
Бренд : БАКНЕЖ MANDY
Материјал : Бела Месинг,ААА Кубни Циркони
Гаранција : Боја нема да се промени во црна,црвена или кафеава
Пакување : подарок завиткан слободни сомот торбичка пакет
Еколошки Стандард : олово & никел слободни
Облечен Повод : Годишнина / Ангажирање / Датира / Дневно / Свадбена / Предложи Одговара за : Жена / Пријател / Жена / Мајка
Фото Галерија
Пакување 1.
Наплата и Враќање ви Благодарам многу за изборот БАКНЕЖ MANDY, ние нудиме на 7 дена се врати услугата : 1.net/en/ e Packet 7-20 дена www.

Карактеристики на производот

Прстен Големина:
Променливи во големина
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Поставување Тип:
Отворајќи Поставување
Пол:
Жените
Обликотшема:
Геометриски
Метали Тип:
Бакар
Повод:
Партија
Број На Модел На:
LMR47
Стил:
Тренди
Бренд Име:
Бакнеж Mandy
Прстени Тип:
Коктел Прстен
Материјал:
Кубен Циркони
Функција:
Никој
Компатибилност:
Никој
Површината Ширина:
како фотографии покажуваат
Алергија:
100% алергија слободни
Големина:
Photos Show
Еко-Пријателски:
Доведе & Никел Слободни
Бои:
сребрена боја
Пакет:
Бесплатни Висок Квалитет На Сомот Торбичка
превозот:
Превозот во Светот
Цел Процес На Времето:
во рок од 48 часа
Фотографии:
Обезбеди Висок Квалитет На Фотографии
е-прилагодена:
Yes(MOQ
Повод:
Годишнината / Ангажирање / Датира / Дневно / Свадбата

Поврзани производи

Трговија на големо Прилагодливи Ретро Носорог Прстен на Животните Прстен Антички Сребрен тон Накит Слободни Големина

1332.96 -35 % DEN 866.00

77 / многупарчиња / многутрговија на големо Свиња Прстен на Жените Девојка Ретро Burnished Животинско Миниј�

Ново

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.