• Свеж
316L не ' Рѓосувачки Челик Сива Кристал Прстени За Жените Божиќ Подароци

316L не ' Рѓосувачки Челик Сива Кристал Прстени За Жените Божиќ Подароци

Оценка на посетителот:
DEN 316.32
DEN 285.00 -10 %

Стока
Во продавницата


MOQ 1pcs Големина 6#/7#/8#/9#, Ширина : 22mm, Тежина : 21g Технологија Рафинирани и одличен занаетчиски Пакет внатрешна Polybag, меур торба средина, стандардна извоз картон надвор рок на Плаќање со Кредитна Картичка,Western Union,TT,LC,Alibaba ESCOW Превозот начин Chinapost/epacket/DHL/UPS/Федекс/ТНТ/EMS време на Испорака во Рамките на 3-15days по потврдувањето на плаќање Забелешка
Мешани цел & примерок цел се прифатени
Големина во U. S. Стандард
Мерење
Обемот(mm)
Дијаметар(mm)
6
51.8
16.5
7
54.4
17.3
8
56.9
18.1
9
59.5
18.9
За Вашиот Референца

Карактеристики на производот

Прстен Големина:
6, 7, 8, 9
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Површината Ширина:
15mm
Бренд Име:
VQYSKO
Поставување Тип:
Отворајќи Поставување
Пол:
Жените
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Функција:
Спиење Tracker
Повод:
Партија
Материјал:
Кристално
Број На Модел На:
CA1932
Обликотшема:
Круг
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Стил:
Тренди
Прстени Тип:
Свадба Бендови
Производи име:
Сива Кристал Накит Жените Прстен
Материјал:
Нерѓосувачки челик и кристално
Тежина:
21g
боја:
црн дијамант
Превозот начин:
ChinaPost ,DHL,UPS-от,Fedex
плаќање:
ТТ,WT ,LC,Кредитна картичка,Зачувам

Поврзани производи

Ново

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.