• Свеж
Valily Накит Мажите Signet Ring Едноставен Дизајн Полиран Златни Црни Прстени од не ' Рѓосувачки Челик Моден Бенд Прстен за Жени Мажи

Valily Накит Мажите Signet Ring Едноставен Дизајн Полиран Златни Црни Прстени од не ' Рѓосувачки Челик Моден

Оценка на посетителот:
DEN 239.52
DEN 192.00 -20 %

Стока
Во продавницата


Aliexpress користи НИ Стандард САД/
Канада, велика БРИТАНИЈА/Европа/
Австралија Русија/
Германија Јапонија Франција Бразил/Југ
Америка Switserland внатре
периметар
(mm) внатре
дијаметар
(mm) 6 L 1/2 16.5 12 51.5 11 11.5 51.8 16.5 7 О 17.25 14 54 14 14 54.5 17.3 8 Q 18 16 56.5 16 16.5 57 18.1 9 S 19 18 59 18 19 59.5 18.9 10 Т 1/2 20 20 61.5 20 21.5 62.1 19.8 11 V 1/2 20.75 22 64 23 24 64.5 20.6 12 Y 21.25 25 66.5 25 27.5 67.3 21.4 13 - - - - - - 70 22.3 14 - - - - - - 72.5 23.1 15 - - - - - - 75.2 24 1. Користете помали Јажето ќе биде подобро
2. Мерка Јаже мора да се стегне(важно)
3. Мерка 2-3 пати, се мери во милиметри
4. Препорачуваме да изберете поголема големина ако measuremant помеѓу две големина

Карактеристики на производот

Прстен Големина:
7, 8, 9, 10, 11, 12, 13
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Површината Ширина:
15mm
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Повод:
Партија
Поставување Тип:
Никој
Обликотшема:
Круг
Стил:
Тренди
Број На Модел На:
EP34
Компатибилност:
Сите Компатибилен
is_customized:
Yes
Материјал:
Метал
Пол:
Мажи
Прстени Тип:
Свадба Бендови
Бренд Име:
Valily Накит
Функција:
Фитнес Тракер

Поврзани производи

Трговија на големо Прилагодливи Ретро Носорог Прстен на Животните Прстен Антички Сребрен тон Накит Слободни Големина

1332.96 -35 % DEN 866.00

77 / многупарчиња / многутрговија на големо Свиња Прстен на Жените Девојка Ретро Burnished Животинско Миниј�

Ново

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.