• Свеж
Хоризонтална Метал У Бар 227Kg 500 Кг / Исклучи Менгеме Рака Алатка

Хоризонтална Метал У Бар 227Kg 500 Кг / Исклучи Менгеме Рака Алатка

Оценка на посетителот:
DEN 680.16

Стока
Во продавницата

Име На Производ За Да Се Префрлате Менгеме Модел Бр. КД-203-FL Тип Хоризонтална Вретено Завртка Доставени GH-ФК-56212 се Справи со се Отвора Агол 58° Бар Отвора Агол 85° Одржување Капацитет 227 Kg/ 500 Кг Менгеме Хоризонтална Големина 26 x x 4.5 5.5 cm/ 10.2" x 1.8" x 2.2"(L*W*H) Завртка Големина 6 x 1.8 cm/ 2.4" x 0.7"(L*Макс.Г) Дупка Кол 0.5 cm/ 0.196"

Карактеристики на производот

DIY Материјали:
Електрични
Standard or Nonstandard:
Стандард
Материјал:
a
Употреба:
a
Структура:
a

Поврзани производи

Ново

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.