• Свеж
Црна Вистинска Кожа Бебе Момче Чевли Мека Убав Деца Moccasin Bebe Првиот Пешаци Чевли за Момчиња

Црна Вистинска Кожа Бебе Момче Чевли Мека Убав Деца Moccasin Bebe Првиот Пешаци Чевли за Момчиња

Оценка на посетителот:
DEN 395.52

Стока
Во продавницата


Големина : 2(0-6 Month,12cm),4(6-12 Month,13cm),6(12-18 Month,14cm),8(18-24 Month,15cm) Ние и ветуваме да понудат врвен квалитет, конкурентна цена, добра комуникација, брза испорака и убаво услуга.
u може да се избере големини кои u сакате во една многу.
Превозот : јас ќе го испратам на вашиот предмет во 2 работни дена по вашата исплата потврди Сите ќе бидат испратени од страна на превозот метод кој ќе choosed. Политика на враќање : Ако не сте задоволни со нашиот квалитет,Pls испрати назад кон нас,ние ќе ги врати вашите пари, освен превозот цена. Но ние не прифаќаме на вратите со боја differentia.Бидејќи различни следи имаат различни екранот.И секој пат, можеби иста боја Бр. ќе имаат малку боја differentia. Повратни информации : Почитувани купувачи, ние го цениме вашиот бизнис, ако сте задоволни со нашата служба, ве молиме оставете ни позитивни повратни информации и да го оценувате деталите на трансакцијата. Вашиот признавање ќе се направи ни повеќе сигурни да се развие бизнис и служат подобро. Ве молиме ни e-mail пред да замине негативни повратни информации или да се отвори било спор. Ние имаме разбирање за загриженоста и фрустрации можеби ќе мора, и ќе се направи нашите напори за решавање на прашањето. Ве молиме да ни даде можност да го реши секој проблем. Напомена : Доколку постои царински трошоци,треба да ги плати даноците на курир на приемот на предмети.

Карактеристики на производот

Чевли Големина:
2, 4, 6, 8
Одделот За Името:
Бебето
Тип На Објект:
Првиот Пешаци
Бренд Име:
Hooyi
Outsole Материјал:
Вистинска Кожа
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Горниот Материјал:
Вистинска Кожа
Затворање Тип:
Еластична бенд
Моден Елемент:
Пеперутка-јазол
Шаблон Тип:
Крпеница
Сезоната:
Сите Сезони
Пол:
Бебе Момче

Поврзани производи

Ново

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.