• Свеж
1Pc Природни Шумата Милениче Птици Папагали Играчки Обука Пек Џвакање Виси Кафез Конкавна Конвексни Gerbil Вежба Милениче Играчка

1Pc Природни Шумата Милениче Птици Папагали Играчки Обука Пек Џвакање Виси Кафез Конкавна Конвексни Gerbil Вежба

Оценка на посетителот:
DEN 107.52
DEN 97.00 -10 %

Стока
Во продавницата

100% сосема нов и висок квалитет Вовед : Не само човечки и домашни миленици треба играчки,но птици треба тоа премногу!Овој играчки се состои од шумата и се добри за птици или папагали да пек.Играчки со кука може да се висат на врвот на кафези!Конкавна-конвексни форма ќе се направи птици повеќе се заинтересирани за тоа. Карактеристики : Висок квалитет на материјалите. Одличен играчка за птици или папагали. Може да се висат на врвот на кафези! Птици можат да го поминуваат своето време со него! Обука нивните pecking способност. 1 компјутер од птица играчки само,други додатоци демо на сликата не е вклучен! Спецификација : Материјал : Дрво Бои : Како слики покажуваат Димензии : S : 20cm/7.87" L : 29cm/11.42" Големина : S,L Тежина : 50g,96g Количина : 1 Компјутер Забелешка : 1.Ве молиме овозможи 1-3cm грешка поради прирачник за мерење. pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат. 2.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме! Пакетот вклучува(без мало пакет) : 1 x Птица Играчки

Карактеристики на производот

Бренд Име:
OOTDTY
Тип:
Птици
Материјал:
Дрво
Тип:
S,L

Поврзани производи

Ново

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.