• Свеж
SUMRAY HTD3M Времето Макара Појас за Полнење за Намалување на 1:2 3M 30T 60T Тркало Макара 11mm Појас Ширина HTD3M-336 Гума CNC Ремени Гравирање

SUMRAY HTD3M Времето Макара Појас за Полнење за Намалување на 1:2 3M 30T 60T Тркало Макара 11mm Појас Ширина

Оценка на посетителот:
DEN 1343.52
DEN 954.00 -29 %

Стока
Во продавницата


SUMRAY HTD3 M Времето Макара Појас за Полнење за Намалување на 1 : 2 3 M 30 T 60 T Тркало Макара 11mm Појас Ширина HTD3 M-336 Гума CNC Ремени Гравирање
Име на производ Времето Макара Ремен Сет Модел 3 M-30 T - BF 3 M-60 T-BF HTD3 M-336-112 T Заби број 30 T 60 T 112 T Заби теренот 3мм 3мм 3мм/ 336 mm теренот должина Појас ширина 11mm 11mm 10мм јас nner Понесе 5/6/6.35/7/8/10мм 12/14/15/16/17/20mm 5/6/6.35/8/10/12mm 14/15/16/17/19/20/25мм за Намалување на 1 : 2 Центар растојание 100mm
Пакет
3 M-30 T времето макара 6mm понесе 11mm појас ширина x 1pc 3 M-60 T времето макара 12mm понесе 11mm појас ширина x 1pc За други внатрешни забива ве молиме оставете порака или забелешка HTD3 M-336-112 T времето појас 10мм појас ширина x 1pc М5 завртки x 4pcs
За Повеќе Мерењето Макара Појас Сетови, ве молиме кликнете подолу линкови. XL Времето Макара Појас Поставите Мерењето Pullley/Појас Reductiion Центар Растојание
1 : 2
100mm
1 : 3 1 : 4 1 : 5 3 M Времето Макара Појас Поставите Мерењето Pullley/Појас Reductiion Центар Растојание
1 : 2
100mm
1 : 3 1 : 4 5 M Времето Макара Појас Поставите Мерењето Pullley/Појас Reductiion Центар Растојание
1 : 2
100mm
1 : 3 1 : 4 1 : 5

Карактеристики на производот

Создаден дијаметар:
3M 30T 60T 3M-336
Материјал:
Легура
Тип:
Времето
Бренд Име:
SUMRAY
Број На Модел На:
3M-30T/60T-BF Времето Макара Ремен Сет
Број на Заби:
30T 60T
Забите на теренот:
3мм
Појас Ширина:
11mm
3M-30T Внатрешна Понесе Дијаметар :
5/6/6.35/7/8/10/12/14/15/16/17/20mm
3M-60T Внатрешна Понесе Дијаметар :
5/6/6.35/8/10/12/ 14/15/16/17/19/20/25мм
За 10мм појас ширина времето појас:
HTD3M-336-112T
Намалување:
1
центар за растојание:
100mm
3M Времето Макара Функција :
3M Stepper Моторни Макара,3M CNC Појас Макара,3M Заби Тркало Макара,
3M Времето Појас Функција :
3M гума вози ремени, 3M макара појас,3M заби појас, 3M гумени ленти
Функција:
Се користи во 3D печатач, Ласерски/CNC/Гравирање машини

Поврзани производи

Ново

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.