• Свеж
JEARLYU 200x Црвено Мини Нокти Датотеки Бафер Пескарење 180/240 Disposalbe Cuticle Смена на Бафер За Помине Уметност Совети Ноктите Accessoires

JEARLYU 200x Црвено Мини Нокти Датотеки Бафер Пескарење 180/240 Disposalbe Cuticle Смена на Бафер За Помине Уметност

Оценка на посетителот:
DEN 373.92
DEN 329.00 -12 %

Стока
Во продавницата

Превозот и ракувањето со полнење не се враќа и клиентите треба да биде одговорен за сите трошоци за враќање и reshipping. или, можете да изберете да имате замена. 3)Совршен за прст грижа, дрво, и салон за користење на најчесто поставувани ПРАШАЊА П : Може ли да го промените други express,ние треба стоката ungently? A : Да,Ние исто така да испратите стоки од DHL,Fedex,UPS-от и другите, ако може да се плати ни повеќе се изразуваат трошоците или ќе го купите enought стоки. Сите вратени предмети мора да биде во оригинално пакување и мора да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашиот po#. За испорака : 1)Сите предмети ќе бидат испратени во рок од 2 работни дена по вашата исплата е расчисти. Сите добра се проверени, пред пратката, па ако не сте задоволни со купите, можете да разменувате предмети во една недела и ќе мора да контактирате со нас во рок од 24 часа од приемот на вашето купување. Најдобар начин е директно онлајн плаќање, можете да изберете за себе.Моден Мини Нокти Датотека Пескарење Датотеки Трајни Чистење Чакал и Песок Хартија Маникир Нокти Алатка Disposalbe Cuticle Смена Бафер Големина на : 7*1*0.

Карактеристики на производот

Тип На Објект:
нокти датотека
Број На Модел На:
нокти датотека блок
Напон:
None
Бренд Име:
JEARLYU
Материјал:
Дрво
Количина:
200pcs
Големина:
7x1x0.7x0.1cm
боја:
Црвена
Is_customized:
Yes
Материјал:
Дрво+Sandpaper
Место на Потекло:
CN;GUA
Стил:
Мини Сандер Хартија Buffers Блок
Модел Број NumberModel:
Мини Нокти Датотеки 200pcs
Состојба:
Бренд Нови
Функција:
нокти датотека 180/240
Поддршка:
Бесплатен превозот/трговија на големо
Други:
manicura manucure vernis ezflow ongle unhas

Поврзани производи

Ново

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.